filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 24.03.2018, 02:29 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Субота
24.03.2018
02:29


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2402]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[203]


Переглядів:[2490]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[343]


Переглядів:[1734]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[175]


Переглядів:[1705]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[172]
Головна » Читати статтю » Скоро на екранах

Не залишайся байдужим-запусти бумеранг добра

Організатори акції пропонують всім небайдужим запустити бумеранг добра. 

 Спеціально до Дня святого Миколая, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» ​​та компанія «Аврора Фільм» запустили благодійну акцію «Бумеранг добра», присвячену до виходу в український прокат знаменитої новорічної саги «Ялинки 3». 

Акція дає можливість всім бажаючим допомогти ВІЛ-позитивним дітям-сиротам і разом з Іваном Ургантом, Сергієм Свєтлаковим і іншими «ялинковими» зірками взяти участь у створенні масштабного фото колажу-напису «З НОВИМ РОКОМ!», яке буде розміщено на спецсайті BumerangDobra.in.ua. 
 Фотографія кожного учасника акції, який зробить благодійне пожертвування на сайті, стане частиною напису разом з фотографіями улюблених акторів, а всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям спеціалізованого Макіївського будинку дитини. 

Сама ідея акції відображає головну ідею фільму - кожна добра справа повернеться до тебе добром. Віра в диво і в добро стала основою сюжетної лінії фільму. Організатори акції перенесли цей концепт в реальне життя і запропонували українцям чудову можливість зробити благодійну пожертву для ВІЛ-позитивних дітей-сиріт. Пожертвування можна зробити через банківську карту прямо на сайті BumerangDobra.in.ua. Після цього кожен учасник акції отримує можливість завантажити на сайт свою фотографію, яка з'явиться на масштабному фото колажі поряд з героями народної комедії - Іваном Ургантом, Сергієм Свєтлаковим, Тетяною Догілєвою, Марією Шукшиною, Антоном Богдановим, Валентином Гафтом, Гошею Куценко, Олександром Головіним, Петром Федоровим, Ганною Хилькевич та Олександром Домогаровим-молодшим. Із всіх фотографій буде складений масштабний напис «З НОВИМ РОКОМ!», на якому кожен учасник акції зможе знайти себе, збільшивши масштаб перегляду. 

 Нагадаємо, що  «Ялинки 3» з'являться в українському прокаті з 26 грудня 2013 року.

Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]