filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 30.04.2017, 16:49 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Неділя
30.04.2017
16:49


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[1460]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[126]


Переглядів:[1354]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[176]


Переглядів:[1027]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[102]


Переглядів:[1064]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[109]
Головна » Читати статтю » Скоро на екранах

Не залишайся байдужим-запусти бумеранг добра

Організатори акції пропонують всім небайдужим запустити бумеранг добра. 

 Спеціально до Дня святого Миколая, Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» ​​та компанія «Аврора Фільм» запустили благодійну акцію «Бумеранг добра», присвячену до виходу в український прокат знаменитої новорічної саги «Ялинки 3». 

Акція дає можливість всім бажаючим допомогти ВІЛ-позитивним дітям-сиротам і разом з Іваном Ургантом, Сергієм Свєтлаковим і іншими «ялинковими» зірками взяти участь у створенні масштабного фото колажу-напису «З НОВИМ РОКОМ!», яке буде розміщено на спецсайті BumerangDobra.in.ua. 
 Фотографія кожного учасника акції, який зробить благодійне пожертвування на сайті, стане частиною напису разом з фотографіями улюблених акторів, а всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям спеціалізованого Макіївського будинку дитини. 

Сама ідея акції відображає головну ідею фільму - кожна добра справа повернеться до тебе добром. Віра в диво і в добро стала основою сюжетної лінії фільму. Організатори акції перенесли цей концепт в реальне життя і запропонували українцям чудову можливість зробити благодійну пожертву для ВІЛ-позитивних дітей-сиріт. Пожертвування можна зробити через банківську карту прямо на сайті BumerangDobra.in.ua. Після цього кожен учасник акції отримує можливість завантажити на сайт свою фотографію, яка з'явиться на масштабному фото колажі поряд з героями народної комедії - Іваном Ургантом, Сергієм Свєтлаковим, Тетяною Догілєвою, Марією Шукшиною, Антоном Богдановим, Валентином Гафтом, Гошею Куценко, Олександром Головіним, Петром Федоровим, Ганною Хилькевич та Олександром Домогаровим-молодшим. Із всіх фотографій буде складений масштабний напис «З НОВИМ РОКОМ!», на якому кожен учасник акції зможе знайти себе, збільшивши масштаб перегляду. 

 Нагадаємо, що  «Ялинки 3» з'являться в українському прокаті з 26 грудня 2013 року.

Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]