filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Понеділок, 21.05.2018, 04:56 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Понеділок
21.05.2018
04:56


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[2499]
Рейтинг:[4.0]
Завантажень:[215]


Переглядів:[2591]
Рейтинг:[3.0]
Завантажень:[363]


Переглядів:[1818]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[186]


Переглядів:[1782]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[183]
Головна » Читати статтю » Студії

"Подвиг героїв" - новий конкурс від Держкіно

"Пилип Іллєнко - голова Державного агентства з питань кіно.  скасував Шостий і оголосив проведення Сьомого конкурсу кінопроектів (пітчинг)" -  повідомляється на сайті Держкіно України.

Окремо на виконання доручення Кабінету Міністрів України для ігрових та неігрових фільмів створюється тематична сесія "Подвиг героїв, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам'яті". Обов`язкову участь в даних проектах прийматимуть державні кіностудії.

При цьому зазнає змін формат кіновиробництва, на який виділятимуться державні кошти. Новація Сьомого конкурсу полягає в тому, що усі ігрові повнометражні фільми будуть у відповідних сесіях додатково розділені за критерієм "авторське кіно" та "кіно, орієнтоване на широку глядацьку аудиторію".

До процесу створення фільмів для "широкої глядацької аудиторії" мають долучатися українські телеканали і одразу створювати телевізійних версій кінофільмів. Тому при подачі на Сьомий конкурс таких проектів, продюсерам необхідно надавати документи, які б підтверджували зацікавленість в участі у створені фільму загальнонаціональних телеканалів, а маркетингова стратегія та продюсерське бачення кінопроекту мають містити концепцію створення телевізійної версії фільму.

Учасники Шостого конкурсу, який було скасовано, можуть передати свої кінопроекти на Сьомий конкурс, попередньо їх актуалізувавши.

Заявки на Сьомий конкурсний відбір прийматимуться з 30 вересня по 31 жовтня 2014 року (перший тур). А рішення Експертної комісії за результатами розгляду кінопроектів у першому турі буде оголошено 30 листопада 2014 року.

Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]