"Золотий орел" назвав своїх номінантів - Студії - Енциклопедія кіно - Фільми українською - дивись онлайн і качай торрент filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 11.12.2016, 13:51 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Transfermarkt
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Радіо онлайн
Профіль
Неділя
11.12.2016
13:51


Логін:
Пароль:
Нові торренти


Переглядів:[1089]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[96]


Переглядів:[958]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[124]


Переглядів:[752]
Рейтинг:[4.5]
Завантажень:[67]


Переглядів:[799]
Рейтинг:[0.0]
Завантажень:[82]
Головна » Читати статтю » Студії

"Золотий орел" назвав своїх номінантів

З основними лідерами голівудського кінематографа все більш-менш зрозуміло, а от наші сусіди тільки-но визначилися з самими гідними фільмами. 
І так, Національна Академія кінематографічних мистецтв і наук Росії опублікувала список номінантів на головну премію - «Золотий Орел».

Спершу лонг-лист складався з 32 картин, але потім спеціальне журі відібрало всього п'ять.

Головним критерієм відбору був прокатний графік у період з 1 листопада 2012 року по 31 жовтня 2013 року (а також всі фільми попереднього року , які з тих чи інших причин не були розглянуті на здобуття премії за підсумками 2012 року); телефільми та серіали , перший показ яких був завершений в період з 1 вересня 2012 року по 31 серпня 2013 року; зарубіжні кінофільми , випущені в російський прокат з 1 листопада 2012 року по 31 жовтня 2013 року.

Найбільша кількість номінацій у «Легенди № 17» - 11.
У комедії «Гірко!» - 9 номінацій.

Повний список номінантів виглядає наступним чином:
 
Кращий фільм

«Географ глобус пропив».
Продюсери: Вадим Горяїнов , Леонід Лебедєв , Валерій Тодоровський .
Режисер: Олександр Велединский
Виробництво: « Червона Стріла » , ТРК Росія

«Гірко! ».
Продюсери: Ілля Бурец , Дмитро Нелидов , Сергій Свєтлаков , Тимур Бекмамбетов .
Режисер: Жора агрусу
Виробництво: « Місяць Парк» , « Bazelevs »

« Ку ! Кін - Дза - Дза ».
Продюсери: Юрій Кушнерьов , Сергій Сельянов , Олег Уруша , Леонід Ярмольник , Костянтин Ернст .
Режисер: Георгій Данелія , Тетяна Ільїна
Виробництво: « Ритм» , «СТВ » , «Югра Фільм »

«Легенда № 17 ».
Продюсери: Леонід Верещагін , Антон Златопольский , Микита Михалков.
Режисер: Микола Лебедєв
Виробництво: « Студія ТРІТЕ Микити Михалкова » , ТРК Росія , Фонд Кіно

«Сталінград ». 
Продюсери: Олександр Роднянський , Антон Златопольский , Дмитро Рудовский , Сергій Мелькумов . Режисер: Федір Бондарчук
Виробництво : Арт Пікчерс Студія Нон -стоп продакшн , ТРК РОСІЯ , Columbia Pictures

Кращий телефільм або міні -серіал (до 10 серій)

« Людмила»
Режисер: Олександр Павловський.
Продюсери: Олексій Піманов , Катерина Єфанова , Михайло Молотов

«Все почалося в Харбіні»
Продюсери: Катерина Єфанова , Олександр Буравський

«Мосгаз» 
Режисер: Андрій Малюков .
Продюсери: Костянтин Ернст , Денис Євстигнєєв

Кращий телевізійний серіал (більше 10 серій)

«Життя і доля». 
Режисер: Сергій Урсуляк. 
Продюсери: Антон Златопольский , Сергій Шумаков

« Мар'їна роща ». 
Режисер: Олександр Хван . 
Продюсери: Катерина Єфанова , Валентин Опалєв , Влад Ряшин

« Скліфосовський ». 
Режисер: Андрій Селіванов. 
Продюсери: Олександр Кушаев , Ірина Смирнова

Кращий неігровий фільм

« Африка , кров і краса». 
Режисер Сергій Ястржембський

Дилогія ( «Висока ставка » , «Ми не підписували договори у Версалі »). 
Режисер Віктор Лісаковіч

«Хто такий цей Кустуріца ? ». 
Режисер Наталія Гугуева

Кращий анімаційний фільм

«Безсмертний ». 
Режисер: Михайло Алдашин

«Довгий міст в потрібну сторону» . 
Режисер Іван Максимов

«Тихіше , бабуся спить» . 
Режисер Олексій Дьомін

Краща режисерська робота

Олександр Велединский ( « Географ глобус пропив » )
Жора Агрусу ( «Гірко !")
Микола Лебедєв ( «Легенда № 17 »)

Кращий сценарій

Олексій Казаков , Микола Куликов , Жора агрусу ( «Гірко !")
Михайло Местецький , Микола Куликов (« Легенда № 17 » )
Олександр Адабашьян ( « Собачий рай » )

Краща жіноча роль в кіно

Юлія Александрова ( «Гірко !")
Світлана Іванова ( «Легенда № 17 » )
Олена Лядова ( « Географ глобус пропив » )

Краща жіноча роль на телебаченні

Поліна Агуреева («Життя і доля » )
Віра Сотнкова ( «Людмила» )
Анна Михалкова («Життя і доля » )

Краща чоловіча роль у кіно

Данило Козловський , Олег Меньшиков ( «Легенда № 17 » )
Сергій Пускепаліс , Анатолій Білий ( «Метро» )
Костянтин Хабенський ( « Географ глобус пропив » )

Краща чоловіча роль на телебаченні

Олександр Балуєв («Життя і доля » )
Павло Дерев'янко ( «Зворотній бік місяця» )
Сергій Маковецький («Життя і доля » )

Краща жіноча роль другого плану

Олена Валюшкина ( «Гірко !")
Ксенія Раппопорт ( "Распутін" )
Ніна Усатова «Легенда № 17 »

Краща чоловіча роль другого плану

Володимир Меньшов ( «Легенда № 17 » )
Олександр Робак ( « Географ глобус пропив » )
Ян Цапник ( «Гірко !")

Краща операторська робота

Юрій Клименко ( « Weekend ( уїк -енд ) » )
Дмитро Грибанов ( «Гірко !")
Максим Осадчий ( «Сталінград» )

Краща робота художника- постановника

Віктор Петров , Владислав Травинский ( «Легенда № 17 » )
Павло Новіков ( «Метро» )
Сергій Іванов ( «Сталінград» )

Краща робота художника по костюмах

Ольга Гусак ( «Небесні дружини лугових марі » )
Надія Васильєва ( « Собачий Рай» )
Тетяна Патрахальцева ( «Сталінград» )

Найкраща музика до фільму

Олексій Зубарєв ( « Географ глобус пропив » )
Олексій Айгі ( «Дзеркала» )
Едуард Артем'єв ( «Легенда № 17 » )

Кращий монтаж фільму

Олександр Верхоляк ( «Гірко !")
Максим Смирнов , Петро Зеленов ( «Легенда № 17 » )
Ігор Літонінскій ( «Сталінград» )

Краща робота звукорежисера

Анатолій Тюріков ( «Гірко !")
Олексій саморобки ( «Легенда № 17 » )
Ростислав Алімов ( «Сталінград» )

Кращий зарубіжний фільм в російському прокаті

«Великий Гетсбі» - The Great Gatsby ( Каро Прем'єр )
«Гравітація » - Gravity ( Каро Прем'єр )
«Операція« Арго » - Argo ( Каро Прем'єр ) 

Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]