filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Четвер, 18.10.2018, 12:32 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Комп'ютерний форум » Як на ноутбук поставити MAC OS.
Як на ноутбук поставити MAC OS.
oleshkoДата: Четвер, 04.04.2013, 19:26 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Певна категорія користувачів з великим задоволенням змінила б операційну систему Windows на продукт компанії Apple. На жаль, не всі можуть дозволити собі придбати дорогий ноутбук даної фірми.

Вам знадобиться
- USB-накопичувач;
- образ Mac OS;
- Partition Manager.

Інструкція

1Існує можливість встановити операційну систему Mac OS на ноутбуки інших виробників. Для початку переконайтеся в тому, що ваш мобільний комп'ютер підходить для виконання цього завдання. Основна вимога всього одне: в пристрої повинен бути центральний процесор фірми Intel.
2 Скачайте образ оригінального настановного диска операційної системи Mac OS X Leopard 10.5.4 9E25 Retail. Тепер завантажте образ Kismus Hackintosh Tools - LiveDVD і запишіть його на DVD-накопичувач за допомогою програми ISO File Burning.
3 Створіть завантажувальну флешку, використовуючи програми SYSLINUX і USB Disk BOOT Files. Це дозволить вам виконувати необхідні маніпуляції до входу в операційну систему.
4 Створіть на жорсткому диску два додаткових розділу. Розмір кожного з них не повинен бути менше 10 Гбайт. Відформатуйте обидва розділи в файлову систему FAT32 (FAT). Ні в якому разі не залишайте початковий формат NTFS.
5 Скопіюйте образ установочного диска на один з підготовлених розділів. Запустіть утиліту Kismus Hackintosh Tools. Для цього перезавантажте ноутбук і виберіть DVD-привод для продовження запуску. Знову відформатуйте той розділ, на якому буде встановлена ??операційна система.
6 Тепер використовуйте функцію «Відновлення з образу». Запустіть її і вкажіть шлях до завантажити ISO-файлу, що містить файли Mac OS. Дочекайтеся завершення цієї процедури. Підключіть попередньо створену завантажувальну флешку до USB-порту і перезавантажте ноутбук.
7 Встановіть пріоритет завантаження для даного накопичувача. Після запуску програми з флешки виберіть для продовження завантаження той розділ, куди була відновлена ??Mac OS. Дочекайтеся запуску нового меню.
8 Виділіть галочками ті компоненти системи, які необхідно буде включити до складу Mac OS. Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся завершення даної процедури. Після перезавантаження знову виконайте запуск з USB-накопичувача. Виберіть той розділ, на який ви тільки що встановили систему.
9 Запишіть будь завантажувач, наприклад Chameleon DFE або Bootloader на вінчестер. Це дозволить вам надалі запускати Mac OS без використання флешки.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Комп'ютерний форум » Як на ноутбук поставити MAC OS.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: