filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Комп'ютерний форум » Як вимкнути автоматичне оновлення.
Як вимкнути автоматичне оновлення.
oleshkoДата: П`ятниця, 22.03.2013, 21:10 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Автоматичне оновлення операційної системи необхідно для швидкого виправлення виявлених недоліків і вразливостей. Тим не менш, багато користувачів віддають перевагу автоматичне оновлення відключати. ??

Інструкція

1
Використання автоматичного оновлення має свої плюси і мінуси. Безсумнівним плюсом є швидке закриття виявлених вразливостей. Це важливо, оскільки поява на хакерських ресурсах інформації про чергову уразливості вже через кілька днів приводить до злому мільйонів комп'ютерів по всьому світу. Оперативне закриття вразливостей значно підвищує безпеку роботи в мережі.
2Недоліком автоматичного оновлення є те, що використання його на неліцензійних ОС часто призводить до їх деактивації. Екран комп'ютера стає чорним, користувач бачить грізне попередження про те, що використовує неліцензійну операційну систему. Крім того, навіть на ліцензійній Windows оновлення іноді призводить до непрацездатності системи. Нарешті, багато користувачів не люблять, коли комп'ютер щось робить без їх відома і відключають автоматичне оновлення.
3Щоб відключити автоматичне оновлення, в Windows XP відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Автоматичне оновлення».
У вікні, відзначте пункт «Вимкнути автоматичне оновлення» і натисніть ОК. Тепер знайдіть в Панелі управління пункт «Адміністрування» - «Служби». У списку служб відшукайте «Автоматичне оновлення», відкрийте вікно служби. Виберіть в списку тип запуску «Відключено», після чого зупиніть службу натисканням кнопки «Стоп». Збережіть зміни, натиснувши ОК. Автоматичне оновлення відключене.
4В Windows 7 автоматичне оновлення відключається схожим чином. Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління», знайдіть вкладку «Безпека». У ній відкрийте «Центр оновлення Windows» і виберіть опцію відключення. Потім, як і у випадку з Windows XP, відкрийте «Служби» і відключіть службу автоматичного оновлення.
5Слід відзначити, що після установки Windows на комп'ютері запущені багато служб, які звичайному користувачеві не потрібні. Зайві служби займають ресурси, що негативно позначається на швидкодії. Крім того, деякі запущені служби потенційно небезпечні - наприклад, «Видалений реєстр», дана служба дозволяє віддалено редагувати системний реєстр. Зайві служби слід відключити, їх список ви можете знайти в мережі.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Комп'ютерний форум » Як вимкнути автоматичне оновлення.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: