filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в pdf додати текст.
Як в pdf додати текст.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:58 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Portable Document Format (PDF) - один із стандартів зберігання документів, що містять текст, зображення і навіть форми, які можна заповнювати. Незважаючи на те, що в самому поширеному сьогодні текстовому редакторі Microsoft Office Word є опція збереження документа в цьому форматі, редагувати pdf-файли він не може. Тому, якщо виникне необхідність внести якісь зміни в такий файл, доведеться встановлювати в комп'ютер додаткову програму.

Вам знадобиться
Додаток Foxit PhantomPDF.

Інструкція

1 Підберіть найбільш підходяще додаток для редагування документів у форматі pdf. Це може бути один з продуктів компанії Adobe - розробника цього формату - або який-небудь редактор стороннього виробника. Останнім часом популярність придбала лінійка додатків для роботи з pdf-документами від компанії Foxit Corporation. Вибрати і завантажити одну з її програм можна на сайті виробника - http://foxitsoftware.com/downloads.
2 Після установки додатка відкрийте в ньому документ, в який потрібно додати текст. Зробити це можна подвійним клацанням по файлу документа або через стандартний діалог. Цей діалог викликається натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + O чи вибором пункту «Відкрити» в розділі «Файл» меню програми.
3 Перегорніть документ до сторінки, в яку потрібно додати текст, та розкрийте розділ «Коментарі» в меню редактора.
Це можна зробити як клацанням миші, так і послідовним натисненням клавіш Alt і С. Перейдіть в підрозділ «Розміщення тексту» (клавіша W) і виберіть пункт «Інструмент друкарська машинка» (клавіша T). Потім клікніть мишкою сторінку й починайте вводити потрібний текст. Його точне позиціонування щодо оригінального тексту на цьому етапі не потрібно.
4 Після закінчення набору підберіть зручне розташування цього додаткового фрагмента. Для цього наведіть покажчик миші на рамку тексту і перемістіть його лівою кнопкою в потрібне місце.
5 З допомогою керуючих елементів у верхній частині вікна програми змініть вигляд шрифту доданого тексту, його розмір, колір, вирівняйте по центру, правому чи лівому краю. Крім цих стандартних для текстових редакторів інструментів є тут і ті, що частіше використовуються для роботи з текстом в графічних редакторах - зміна інтервалу між літерами, масштабування по вертикалі і горизонталі.
6 Збережіть відредагований документ - для цього в розділі «Файл» меню редактора призначені пункти «Зберегти» і «Зберегти як». Вони викликають стандартний діалог, що використовується у більшості редакторів, тому навряд чи викличуть якісь питання.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в pdf додати текст.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: