filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути, якщо працівник відмовляється підписувати трудовий д
Як бути, якщо працівник відмовляється підписувати трудовий д
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:58 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Згідно з трудовим законодавством РФ, трудовий договір - це двостороння угода між працівником і роботодавцем. Документ регулює всі умови праці, відпочинку і оплати. Якщо одна із сторін не погоджується ставити свій підпис, необхідно вирішити проблему, виходячи з конкретної ситуації.

Інструкція

1 Якщо ви приймаєте на роботу співробітника, і він відмовляється підписати трудовий договір, трудові відносини вважаються такими, що, і ви маєте право укласти договір з іншим претендентом. Якщо знову влаштовується співробітник має необхідну освіту, досвід, кваліфікацію, і ви не хочете упускати настільки цінний кадр, з'ясуйте причину відмови підписати трудові відносини.
2 Ви можете переглянути умови трудового договору, які не влаштовують цінного співробітника, і переоформити його відповідно до вимог, при яких документ буде підписаний обома сторонами. На практиці такі ситуації є винятком із правил, і найчастіше роботодавець приймає нового претендента, готового працювати на умовах, зазначених у договорі.
3 Замість трудового договору ви можете укласти цивільно-правові відносини або оформити договір підряду.
У цьому випадку співробітник буде вважатися позаштатним, а відносини - укладеними на певний період часу.
4 Абсолютно інакше слід діяти, якщо трудовий договір відмовляється підписувати відновлений на роботі за рішенням суду або вже працюючий співробітник. За правильно оформлені документи несе відповідальність роботодавець і якщо трудова інспекція виявить, що трудовий договір не підписаний обома сторонами або однією із сторін, адміністративний штраф накладуть на роботодавця.
5 При відмову працюючого або відновленого співробітника підписати договір зберіть адміністративну комісію, складіть акт про відмову.
6 Чітких вказівок з приводу подальших дій роботодавця Трудовий кодекс не містить, тому ви самі вправі вирішувати, як вам вчинити. Будь-який роботодавець завжди знайде вагому причину розлучитися з неугодним співробітником. Головне, що при перевірці трудової інспекції у вас все буде оформлено відповідно до закону.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути, якщо працівник відмовляється підписувати трудовий д
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: