filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути з виправленням у лікарняному листку.
Як бути з виправленням у лікарняному листку.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:59 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Листок непрацездатності видається на підставі хвороби в поліклініці за місцем проживання або оформляється у стаціонарі, якщо пацієнт проходив курс лікування і поступив без відкритого листка непрацездатності. Роботодавець зобов'язаний ретельно перевірити правильність заповнення пред'явленого співробітником лікарняного листа. Федеральна служба соціального страхування не приймає документи з неточностями, виправлення, закреслювання.

Інструкція

1 Новий бланк листка непрацездатності повинен бути акуратно заповнений. Якщо в медичному закладі при оформленні лікарняного листа допущена помилка, неточність або виправлення, бланк підлягає знищенню і натомість видається новий документ, заповнений правильно, без помилок.
2 В старому листку непрацездатності за правилами допускалося виправити не більше двох помилок, але всі записи повинні були бути легко читаються, закреслені однієї подружжям з внесенням позначки «виправленому вірити», зі штампом медичного закладу під виправленням та підписом відповідальної особи.
3 В Нині таке неприпустимо. Федеральний фонд соціального страхування не прийме до оплати лікарняний лист з виправленнями і поверне його роботодавцю.
4 Роботодавець зобов'язаний повідомити співробітника, що лікарняний лист оплаті не підлягає і попросити принести дублікат або новий документ, заповнений без помилок і виправлень.
5 Дублікат видається в тому ж медичному закладі, де був отриманий оригінал лікарняного листа. У новому бланку листка непрацездатності передбачено спеціальне поле для вказівки на те, що повторно виданий документ є дублікатом. У старому бланку лікарняного листа такого поля не було.
6 Якщо роботодавець заповнював лікарняний лист і, вносячи відомості про заробітну плату співробітника, допустив помилки, всі проблеми, що виникли з фондом соціального страхування, зобов'язаний врегулювати самостійно, не залучаючи до цього питання співробітника, що пред'явив правильно заповнений лікарняний.
7 При неможливості врегулювати питання про оплату вся відповідальність лягає на плечі роботодавця, і він зобов'язаний з власних коштів оплатити пред'явлений співробітником лікарняний лист у повному обсязі за середнім заробітком за 24 місяці з урахуванням стажу співробітника.

Джерела

Листок непрацездатності


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути з виправленням у лікарняному листку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: