filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути першою у всьому.
Як бути першою у всьому.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 10:59 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Існує певна група людей, яка в будь-якій справі націлена на найкращий результат, будь то миття посуду або розробка проекту на роботі. Бути першим у всьому можливо, якщо враховувати деякі важливі моменти.

Інструкція

1 Займайте самоосвітою безперервно. Тільки так ви зможете залишатися в курсі тенденцій, розвитку галузей науки і нововведень у вашій спеціальності. Читайте книги, підписуйтесь на блоги видних діячів, шукайте інформацію будь-якими доступними способами.
2 Ставте чіткі цілі. Прагнути треба до чогось певного, і чим точніше ви будете ставити собі цілі, тим логічніше стануть ваші завдання на шляху їх досягнення. Людина повинна знати, чого він хоче, і тільки тоді він зможе отримати це.
3 Займайтеся тим ділом, яке приносить задоволення. Цікаве заняття залучає вас повністю, ви уважно стежите за подіями, краще розбираєтеся в деталях. Тому шукайте роботу по душі, саме в ній ви маєте всі шанси стати першим.
4 Чи не гайте час на даремні справи.
Марна трата часу - втрата дорогоцінних хвилин і годин, в які ви могли б встигнути зробити дуже багато. Щовечора будуйте плани на майбутній день, розраховуючи, коли і куди ви повинні потрапити, і в який час зможете зайнятися чимось додатково.
5 Прагніть до поліпшення результатів. Досягнувши мети, не зупиняйтеся на цьому. Завжди намагайтеся стати трохи краще, саме це буде служити відмінним стимулом на шляху до першості.
6 Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Успішна людина просто не може бути неохайним. Носіть тільки чисту і вигладжену одяг, уважно підбирайте предмети гардероба так, щоб вони підходили один одному. Приділяйте увагу деталям, не забуваючи про аксесуари. З часом ви створите свій неповторний стиль.

Зверніть увагу
Прагнення завжди бути першою здатне змусити ваше тіло працювати на знос, що, безсумнівно, призведе до стресів, а, можливо, і нервових зривів. І, звичайно, варто очікувати проблем зі здоров'ям. Тому подумайте, чи потрібно вам першість такою ціною.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути першою у всьому.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: