filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити панель задач.
Як включити панель задач.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:01 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Панель завдань в графічному інтерфейсі операційної системи Windows - це смуга, яка за замовчуванням розміщується вздовж нижньої частини робочого столу. На ній відображаються вельми важливі елементи інтерфейсу - кнопка «Пуск», значки вікон запущених додатків і «трей» з годинником і іконками, час від часу видає інформаційні повідомлення. Відключення панелі завдань не передбачено в налаштуваннях ОС, але з необережності користувач може задати такі параметри її відображення, що панель доведеться розшукувати і повертати до звичного вигляду.

Інструкція

1 Якщо панелі зовсім не видно на екрані, то, можливо, включений режим, що приховує її. У такому стані панель спливає тільки при підведенні до неї покажчика миші, виклику головного меню ОС або при необхідності відобразити небудь повідомлення від працюючого додатка. Найпростіше викликати її на екран натисненням кнопки Win або клавіш Ctrl + Esc. Відразу після цього кликніть по вільному від значків місця на панелі правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Приберіть позначку в чекбоксі «Автоматично приховувати панель завдань» - це третя зверху настройка на відкитій за замовчуванням вкладці «Панель завдань».
Тут же можна змінити положення панелі - помістити її вертикально вздовж лівого або правого країв робочого столу або над ним. Для цього призначений випадаючий список «Положення панелі завдань на екрані». Потім натисніть кнопку OK, і панель перестане ховатися від вас.
2 При відключеною установці приховування панелі завдань вона теж може виявитися практично невидимою, якщо її ширина змінена до мінімально можливої ??величини. У цьому випадку від панелі може залишитися лише вузька смужка в один піксел, на якій неможливо розрізнити будь-яких значків, кнопок або годин. Щоб повернути нормальні розміри, наведіть на цю смужку покажчик миші. Про те, що ви точно його спозиціонували дізнаєтеся зі зміни покажчика - він стане двонаправленої вертикальною стрілкою. У цей момент натисніть ліву кнопку миші і відтягніть кордон панелі в напрямку центру екрану на потрібну відстань від краю.
3 Щоб уникнути цих незручностей надалі, закінчивши з усуненням неправильного відображення панелі завдань, зафіксуйте її положення. Зробити це можна через контекстне меню панелі - клікніть по вільному простору на ній правою кнопкою миші і поставте відмітку напроти пункту «Закріпити панель завдань» під сплив списку команд.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як включити панель задач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: