filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як у Word створити презентацію.
Як у Word створити презентацію.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:01 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Сьогодні вже важко уявити сучасний урок без використання інформативно-комунікативних технологій та комп'ютерних засобів навчання в якості наочності на кожному етапі заняття. Одним з таких навчальних посібників є презентація.

Вам знадобиться
- персональний комп'ютер
- додаток Microsoft Word;
- додаток Microsoft PowerPoint від Microsoft Office;
- програма ABBYY FineReader.

Інструкція

1 Зробити презентацію нескладно. Головне перед роботою - визначити її тему, підібрати текстовий зміст (його можна набрати в окремому текстовому документі) та ілюстрації. Коли всі компоненти презентації будуть підготовлені, приступайте до її створення. Для цього вам будуть потрібні засоби Microsoft Office - PowerPoint або Word. В останньому додатку, до речі, можна зробити непогану презентацію з анімацією, зображеннями, виносками і написами.
2 Для роботи в Word створіть «Документ Microsoft Word», відкрийте його і додайте текст. Його можна набрати по ходу створення презентації або, скопіювавши з іншого документа, вставити в проект. Помістіть текст на сторінці, використовуючи табуляцію, додавання буквиц, різноманітні шрифти, колір.
3 За міру необхідності додавайте в документ фотографії, графіки і картинки. Для цього скористайтеся функціями «Копіювати» (Ctrl + Ins), «Вставити» (Shift + Ins), «Вирізати» (Shift + Del). Додайте малюнки на сторінці, попередньо обравши в меню «Файл» пункт «Параметри сторінки» і вказавши їх орієнтацію: книжкову або альбомну. Зробіть до зображень виноски і підписи. Для цього використовуйте режими малювання та автофігури.
4 Щоб задати розмір картинки, клацніть по ній правою кнопкою миші і знайдіть опцію «Формат малюнка», де можна налаштувати розмір, колір, прозорість, положення в тексті. У меню «Формат» оформите фон, заливку і межі сторінок. Також в якості фонового зображення можете використовувати будь-яке підходяще по темі зображення. Помістіть його на задній план, встановіть відсоток прозорості та збережіть зміни.
5 Зробіть самостійно елементарні малюнки, накладаючи на картинку шар за шаром. Відмінно виглядають на сторінці і об'єкти Word Art. Додайте їх з меню «Вставка» або кнажміте на відповідну піктограму на панелі малювання.
6 Крім цього, в Word є можливість додати тексту елементарну анімацію.
Виділіть необхідний фрагмент, виберіть меню «Формат» і перейдіть до пункту «Шрифт». У вікні, знайдіть кнопку «Анімація» і відзначте в списку підходящий варіант.
7 Коли ваш матеріал буде готовий, збережіть його (для цього виберіть опцію «Зберегти як») в одному з можливих форматів: XML-документі, веб-сторінки, веб-сторінці в одному файлі, веб-сторінці з фільтром або будь-якому іншому.
8 Для перетворення презентації з Word в формат PowerPoint роздрукуйте створений і збережений в doc. документ, бажано на кольоровому принтері. А потім скористайтеся програмою ABBYY FineReader, за допомогою якої відскануйте документ, розпізнайте його сторінки і передайте їх у презентацію PowerPoint. Іншу роботу програма виконає самостійно. Вам же потрібно буде тільки зберегти презентацію та налаштувати в ній анімацію і інші параметри.
9 Яскраві , барвисті і функціональні презентації виходять в додатку Microsoft PowerPoint. Щоб ним скористатися, запустіть програму і виберіть у меню «Файл» пункт «Створити» (Ctrl + N). Потім перейдіть до опції «Параметри сторінки» і вкажіть розмір слайдів, їх орієнтацію і спосіб розміщення тексту і заміток.

10
В панелі інструментів виберіть розділ «Створити слайд» і клацніть по ньому стільки разів, скільки сторінок необхідно для вашого проекту. Якщо кількість слайдів виявиться недостатнім, ви в будь-який момент зможете додати додаткові сторінки.

11
В меню «Конструктор слайдів» виберіть розмітку, дизайн (фон), макет. Для кожного слайда вони можуть бути індивідуальними. Щоб застосувати до слайдів відповідні зміни, вкажіть необхідні сторінки і клікніть по потрібному дизайну або шаблоном. По ходу оформлення презентації ви можете редагувати слайди і додавати в них додаткові елементи.

12
Для розміщення матеріалу клікайте по кожній частині макета сторінки і вносите дані. При редагуванні застосовуйте функції «Копіювати», «Вирізати», «Вставити» і т.д. Аналогічним способом додайте в проект зображення. Якщо буде потрібно, для оформлення сторінок виберіть розмір і колір шрифту, фон, колір заливки і т.п.

13
В меню «Показ слайдів» налаштуйте тривалість слайдів, ефекти використовуваної анімації. Коли всі зміни будуть внесені, збережіть презентацію на комп'ютер, диск або знімний носій.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як у Word створити презентацію.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: