filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як більше не курити сигарети.
Як більше не курити сигарети.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:02 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, більше 60% чоловіків і близько 20% жінок страждають нікотиновою залежністю. Від захворювань, викликаних курінням тютюну, щорічно вмирає кілька мільйонів чоловік. Як позбутися від цієї згубної звички?

Вам знадобиться
- никотинсодержащих або нікотиноподібні ліки;
- книги та фільми про шкоду куріння;
- карамель.

Інструкція

1 Позбавтеся від всіх речей пов'язаних з курінням: попільничок, запальничок, портсигарів, кальянів і т.д. Викиньте сигарети, щоб звести до мінімуму можливість «зірватися».
2 Спробуйте аптечні препарати, призначені для позбавлення від тютюнової залежності. Вони діляться на що містять нікотин, нікотиноподібні і викликають огиду до тютюну. Перші дві групи необхідні для згладжування проявів синдрому відміни в організмі, вони випускаються у вигляді плівок, таблеток, пластирів, жувальних гумок. Препарати, що викликають огиду до тютюну, містять речовини, що стимулюють блювотний рефлекс при вдиханні сигаретного диму. Крім того, є ліки, блокуючі так звані «зони задоволення» у головному мозку, в результаті чого людина не отримує колишнього насолоди від процесу куріння.
3 Знайдіть однодумців, у важкі моменти вам знадобиться допомога і підтримка розуміючих людей. Відвідуйте сайти, на яких спілкуються колишні курці, читайте історії успішного позбавлення від нікотинової залежності. Читайте книги про шкоду куріння, наприклад, Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», слухайте лекції або дивіться фільми про негативні наслідки табококуренія. Все це вселить у вас упевненість в успішному результаті і утримає від бажання знову взятися за сигарету.
4 Уникайте компаній курців. У вільний час, який раніше присвячувалося паління, займіться чимось, відволікаючим увагу, наприклад, виконуйте будь-які дихальні вправи.
5 При виникненні нестерпного бажання покурити випийте склянку води або покладіть в рот карамель. Перечекайте кілька хвилин, і раптово виникло спонукання ослабне.
6 Якщо ви змогли протриматися якийсь час без сигарет, не робіть собі поблажок. Не паліть заради інтересу, за компанію, під час стресових ситуацій і т.д. Думка про те, що якщо ви один раз змогли кинути, то зможете зробити це знову, є хибною. Хвилинна слабкість перекреслить досягнуті результати.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як більше не курити сигарети.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: