filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як безкоштовно налаштувати сервер.
Як безкоштовно налаштувати сервер.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:03 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Для виконання визначених завдань може знадобитися наявність власного сервера proxy. Природно, найпростіше купити готовий до роботи ресурс, але існує можливість безкоштовно створити та налаштувати подібний сервер.

Вам знадобиться
Доступ в інтернет.

Інструкція

1 Заведіть власний Google аккаунт. Для цього досить створити нову поштову скриньку, перейшовши за посиланням mail.google.com. Ті користувачі, у кого вже є відповідний аккаунт, можуть пропустити цей крок.
2 Відкрийте сторінку appengine.google.com/start. Для авторизації в системі використовуйте дані вашого Google аккаунта. Натисніть кнопку Create an Application. Вкажіть номер мобільного телефону, якщо він не був введений при реєстрації поштової скриньки. Введіть присланий вам код в спеціальне поле для переходу до наступного меню.
3 Введіть ім'я домену, на якому буде розташований ваш proxy сервер. Якщо вибраний домен вільний, поставте галочку поруч умовами ліцензійної угоди та натисніть кнопку Save.
Пам'ятайте про те, що обраний піддомен буде ідентифікатором в web-додатку.
4 Тепер перейдіть за посиланням python.org і скачайте однойменну програму. Краще використовувати версію 2.6 або більш нову. Встановіть завантажену програму. Відкрийте сторінку code.google.com і завантажте плагін Google App Engine SDK. Встановіть цю програму.
5 Скачайте шаблон готової HTML-сторінки, що представляє собою поле введення url-адреси. Переконайтеся в тому, що завантажені файли не запаковані в архів.
6 Запустіть програму Google App Engine Launcher, яку ви встановили раніше. Відкрийте меню Edit і виберіть вкладку Preferences. У полі Name введіть ім'я вашого домену. Тепер відкрийте пункт Add Existing Application і вкажіть шлях до папки, яка містить HTML-сторінку.
7 Після виконання описаних процедур натисніть кнопку Deploy. Якщо ви володієте мінімальними навичками web-програмування, зміните зовнішній вигляд і зміст сторінки з proxy-сервером. Для цього відредагуйте файл main.html. Якщо ви не розбираєтеся в даній області, просто знайдіть більш підходящий готовий шаблон.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як безкоштовно налаштувати сервер.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: