filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в хром зробити вкладки.
Як в хром зробити вкладки.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:04 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Зроблені в браузері закладки вподобаних інтернет-сторінок значно полегшують доступ до відвіданих раніше сайтам. У Google Chrome робити їх досить просто. Пара кліків - і ви в будь-який момент можете повернутися на потрібний сайт.

Вам знадобиться
- браузер Google Chrome.

Інструкція

1 Гуляючи по інтернету і опинившись на сайті, до якого ви ще вирішите повернутися, зробіть на нього закладку. Для цього в адресному рядку браузера у верхньому куті праворуч знайдіть піктограму у вигляді зірочки. Якщо підведете до неї курсор, ви прочитаєте, що за допомогою даної операції ви зможете змінити закладку для відкритої сторінки.
2 Клікніть на зірочку лівою кнопкою миші або скористайтеся поєднанням гарячих клавіш Ctrl + D. Після цього під адресним рядком в правому куті відкриється вікно, в якому у верхньому рядку буде поміщено назву сторінки. По ньому вам дуже легко зможете відкрити сайт. У нижньому рядку вам потрібно буде вибрати місце розташування закладки: панель інструментів або інші закладки.
3 В меню вмісту закладок для власної зручності і спрощення навігації по сайтах ви можете створити додаткові теки.
Щоб помістити закладку в окремий розділ, клікніть у вікні, по кнопці «Змінити». Потім вкажіть місце знаходження папки - панель інструментів або інші закладки. Натисніть «Нова папка», потім збережіть зміни.
4 Також в Google Chrome ви можете створити візуальні закладки на найбільш популярні сайти. Для цього скористайтеся спеціальним додатком, який можна завантажити за адресою http://chrome.yandex.ru/visual/?specbrowser. Завдяки даній програмі, під час відкриття нової вкладки ви зможете переглянути закладки і за один клік перейти на будь-яку з них. За замовчуванням на робочому екрані браузера відкриваються одночасно вісім закладок. Але при бажанні їх кількість можна збільшити до 48.
5 На сторінці із закладками ви можете встановити в якості оформлення будь-яку тему. Для здійснення пошуку інформації, що цікавить вводите запит в спеціальну рядок.
6 Щоб швидко відкрити нову вкладку, достатньо клікнути на знак поряд із переглядається сторінкою.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в хром зробити вкладки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: