filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути один до одного уважніше.
Як бути один до одного уважніше.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:07 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Нестача уваги один до одного іноді може стати величезною проблемою в шлюбі. Звідси починаються взаємні докори і сварки, а там недалеко і до розлучення. Щоб не доводити справу до критичної ситуації, необхідно вчасно зуміти осмислити, що відбувається і зробити конкретні кроки назустріч партнерові.

Інструкція

1 Намагайтеся приділяти один одному час. Це не повинні бути лише чергові фрази вранці перед виходом на роботу або спільний перегляд чергового вечірнього серіалу. Візьміть за правило протягом дня дзвонити один одному і цікавитися справами. При розмовах виражайте свої почуття, запитуйте ради або просто вислуховуйте партнера. Обговорюйте разом справи, проблеми та турботи. Дайте зрозуміти своїй другій половині, що ви дорожите ім.
2 Час від часу вносите у відносини нотку романтики. Створюйте таку обстановку, яка може нагадати про початок ваших відносин і згадати смак вже майже забутих почуттів. Запросіть дружина на побачення в парк, де ви раніше любили разом гуляти, або ж в ресторан або кафе, де ви зустрічалися.
3 Більшість сварок народжується через нестачу спілкування в парі.
Тому намагайтеся якомога більше спілкуватися один з одним. Іноді відверта розмова по душам може запобігти серйозні скандали. Намагайтеся не лише доносити свої думки до партнера, але і вислуховуйте його доводи. Не бійтеся відкрито висловлювати свої бажання і думки. Висловлюйте їх, не думайте, що ваш обранець повинен постійно здогадуватися про ваші почуття і думках. Недомовленість і непорозуміння один одного дуже часто виливаються у відчуження.
4 Піклуйтеся один про одного. Смачно приготована чашка чаю або улюблений десерт, маленький подарунок без приводу може зарядити гарним настроєм на весь день. Головне, все робити від душі, а ваш чоловік це обов'язково відчує.
5 Оцінюйте всі дії свого партнера. Придивіться, який внесок вона робить у сім'ю. Постійно хвалите його за допомогу, говорите, що дуже вдячні долі за те, що ви разом.
6 Проводьте як можна більше часу вдвох. Відвідуйте різні місця, подорожуйте разом.
7 Незалежно від того, що відбувається в житті, вміння знайти час і бажання зробити щось приємне для своєї половинки допоможе знайти гармонію і змінити ваше життя на краще.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як бути один до одного уважніше.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: