filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:05 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі видалити об'єкт.
Як в Фотошопі видалити об'єкт.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:10 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Об'єкт, що випадково потрапив в кадр, може зіпсувати враження від гарного знімка. Втім, існує ряд способів видалити подібні предмети з фотографії за допомогою редактора Photoshop.

Вам знадобиться
- програма Photoshop;
- зображення.

Інструкція

1 Один з найбільш очевидних способів прибрати з зображення непотрібний об'єкт полягає в обрізанні картинки. Якщо вас не турбує збереження оригінального розміру знімка і предмет, який потрібно видалити, розташований близько до краю фотографії, завантажте картинку в Photoshop і увімкніть інструмент Crop.
2 Розтягніть межі рамки інструменту так, щоб видаляється об'єкт повністю опинився в затемненій області. Якщо вам не вдасться обрізати всю частину зображення з непотрібним предметом без шкоди для фотографії, видаліть фрагмент об'єкта. Це зменшить час, який буде потрібно для обробки знімка іншими інструментами графічного редактора.
3Об'єкт , розташований на однотонному фоні без дрібних деталей, можна закрити скопійованим фрагментом картинки. Включіть для цього інструмент Lasso і обведіть ділянку фотографії, відповідний для повного або часткового перекриття непотрібного предмета. Замкнувши лінію виділення, скопіюйте поєднанням Ctrl + J ділянку на новий шар і пересуньте отриману латочку інструментом Move Tool так, щоб вона накрила видаляється об'єкт.
4 Обробіть краю скопійованого ділянки фону інструментом Eraser із зменшеним значенням параметра Hardness. Таким способом ви розтушуєте краю накладеного шару і отримаєте плавний перехід між ним і лежачим нижче зображенням.
5 Якщо вільного тла для маскування непотрібного об'єкта на знімку недостатньо, можна кілька разів скопіювати один і той же фрагмент. Зменшивши масштаб перегляду редагованої картинки, оцініть акуратність проробленої роботи.
6 Для видалення з однотонного фону дрібних об'єктів непогано підходить інструмент Patch. Для роботи з ним скопіюйте вихідне фото на новий шар, увімкніть опцію Source в панелі під головним меню і обведіть фрагмент фону, що перевершує видаляється об'єкт за розміром. Перемкнетеся на опцію Destination та пересуньте виділену латочку на об'єкт. Краю фрагмента картинки, яким ви закрили прибирається зі знімка предмет, змінять свою яскравість відповідно до яскравістю пікселів зображення, що лежать під ними.
7 Якщо об'єкт не вдалося повністю прибрати зі знімка, скористайтеся інструментом Clone Stamp. Для того щоб винести корекцію на окремий шар, створіть цей шар поєднанням Ctrl + Shift + N і включіть в настройках інструменту опцію Sample all layers.
8 Вкажіть місце на знімку, яке послужить джерелом для копіювання. Для цього клікніть по невластивому ділянці фотографії, затиснувши Alt. Перемістіть покажчик курсору на видаляється об'єкт і почніть його зафарбовувати, відпустивши Alt. Якщо об'єкт відкидає тінь, видаліть зі знімка і її.
9 Для збереження очищеної від зайвих предметів фотографії застосуєте опцію Save As меню File.

Джерела

Інструмент - Штамп


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі видалити об'єкт.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: