filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати танці.
Як вибрати танці.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:11 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Заняття танцями приносять вміння володіти власним тілом і впевненість у собі, розвивають пластику, почуття ритму, підвищують самооцінку. Це відмінний спосіб виплеснути енергію, можливість розкріпачення і самовираження. Якщо ви вирішили вчитися танцювати, вам необхідно вибрати конкретний напрям і відповідну студію.

Інструкція

1 Для початку подумайте, яке саме напрямок можуть вам дозволити ваш стан здоров'я і фізична підготовка. Для людей зрілого віку навряд чи підійдуть енергійні вуличні танці (брейк-данс, наприклад), зате експресивні танго або фламенко завжди яскраво і з почуттям виконуються танцюристами з певним життєвим досвідом. Якщо у вас проблеми з суглобами або варикозне розширення вен нижніх кінцівок, доведеться відмовитися від ірландських танців або фламенко, що припускають серйозне навантаження на ноги. Людям із захворюваннями серцево-судинної системи або проблемами з хребтом (радикуліт, остеохондроз, міжхребцеві грижі) рекомендується до початку будь-яких занять проконсультуватися у тренера або лікуючого лікаря. Зайва вага рідко буває протипоказанням до будь-якого напрямку та при інтенсивних заняттях швидко зникає, а, наприклад, східний танець виглядає особливо ефектно, коли його виконує жінка з пишними формами.
2 Прислухайтеся до себе - танець повинен відповідати вашому характеру. Якщо ви енергійні і легкі на підйом, вам підійде практично все, а особливо латина, клубні та вуличні танці. Для жінок, які не бояться звернути на себе увагу, є такі напрями, як стрип-пластика, танець на жердині.
Пристрасним натурам будуть цікаві танго і фламенко, а флегматичним і спокійним - бальні танці, особливо повільний та віденський вальс, індійські танці. Набирають популярність такі неординарні національні напрямки, як шотландський, ірландський, циганський танець. А для любителів екзотики існує такий варіант, як трайбл-денс - так званий «племінної» танець, що поєднує в собі елементи як національних танців різних культур, так і первісних ритуальних. Виглядає це дуже своєрідно і заворожуюче. Якщо ви завжди мріяли про балет, то існують школи класичного танцю для дорослих. Звичайно, на сцену Великого театру ви навряд чи потрапите, для цього треба займатися з дитинства, але досягти певних висот при наполегливій праці все ж можна.
3 При виборі танцювальної студії зверніть увагу на відгуки тих, хто її вже відвідував, різноманітність пропонованих напрямків. Особистість тренера не повинна викликати у вас антипатії. Деякі школи і студії пропонують безкоштовні пробні заняття - не полінуйтеся і сходіть, оцініть оснащення тренувальних залів, поведінка викладача, просто відчуйте, наскільки вам комфортно тут знаходитися.

Зверніть увагу
Не потрібно думати, що всі пропоновані напрямки підходять тільки для жінок. Єдиний вид танцю, який не виконується чоловіками - це белліданс, або танець живота. У всіх інших напрямках у чоловіків є простір для самовираження.

Корисні поради
Послухайте музику, під яку виконується придивився вам танець - чи знаходить вона відгук у вашій душі? Рухатися під нецікаву і не радує мелодію вам навряд чи сподобається.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати танці.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: