filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися на водоймах.
Як поводитися на водоймах.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:12 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вирушаючи на відпочинок біля річки або на морське узбережжя влітку, а також при переході замерзлої водойми взимку необхідно пам'ятати про певні правила поведінки. Це допоможе уникнути можливої ??небезпеки.

Інструкція

1 Чи не встрибуйте у воду з розбігу, краще заходите поступово, щоб підготувати тіло до різкої зміни температурного режиму. Лікарі не рекомендують перебувати у воді довше 15 хвилин. Оптимальним рішенням буде поплавати 15 хвилин, потім приблизно такий же час провести на березі, потім знову поплавати і т.д.
2 Якщо ви заплили далеко і відчули втому, розвертайтеся і пливіть до берега. Як стверджують фахівці та досвідчені плавці, щоб утриматися на воді, треба набрати повні груди повітря і затримати дихання. Навіть якщо вас відносить далеко від того місця, де ви розташувалися на березі, не намагайтеся протистояти течією. Краще піддайтеся його впливу, поступово підгрібаючи до берега.
3 Пам'ятайте про елементарні правила безпеки: не підпливайте до моторних човнів, не пірнайте з мостів або хвилерізів, не запливайте за зону купання, не перебуваєте у водоймі в стані алкогольного сп'яніння.
У воді не хапайте за руки або ноги інших відпочиваючих. Якщо під час плавання звело кінцівку, ущипніть себе, спився в шкіру нігтями. Болюче відчуття повинно бути дуже сильним.
4 При переході через водойму, покритий льодом, пам'ятайте, що небезпечно виходити на лід під час хуртовини, дощу, туману. Слідуйте тільки второваними маршрутами або уздовж лижні, уступіться рибальських ополонок. Не виходьте на лід, товщина якого нижче 12 см. Під час групового переходу водойми дотримуйтеся дистанції близько 5 м.
5 Почувся характерний тріск льоду або з'явилася вода? Не відриваючи стоп, ковзаючими рухами прямуйте до берега. Якщо ви провалилися під воду, постарайтеся впоратися з сильною панікою. Щоб не піти під воду, тримайте голову якомога вище. Хапайтеся за кромку льоду ліктями, постарайтеся підтягнутися на них і закинути ногу на лід, перекотіться і підтягніть другу ногу. Кличте на допомогу і суворо поповзом прямуйте до берега.

Зверніть увагу
Як можна швидше позбудьтеся від мокрого одягу і відігрівання гарячим чаєм, прикладіть декілька грілок (до грудей, паху, кінцівкам, голові), укутайтеся ковдрами. Ні в якому разі не можна пити алкоголь.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися на водоймах.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: