filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вивести на ринок свої товари.
Як вивести на ринок свої товари.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:15 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Виведення своїх товарів на ринок - завжди дуже трудомістка справа. Адже потрібно переконати покупця, що серед усього представленого на прилавку достатку саме ваш товар гідний бути купленим. Тим більше що більшість покупців звикає до певних продуктів і маркам-виробникам і змусити їх звернути увагу на новий товар буває дуже складно. Але якщо все ж таки вдасться вивести товар на ринок, то можна поиметь колосальний прибуток з його продажу.

Інструкція

1 Розробіть новий бренд і зробіть його відомим і пізнаваним. Замовте створення оригінального логотипу для товару - це дуже допоможе справі і забезпечить кращу запам'ятовуваність товару споживачем. Активно популяризує свій товар, найефективніші інструменти реклами й розкручування: радіо, телебачення, друкована преса, інтернет-майданчики, а також вулична реклама (білборди, банери і т.д.). З деякими групами товарів ефективно працює реклама на транспорті, в ліфтах, на пакетах і т.д. Не варто економити гроші на рекламі, адже потрібно зробити так, щоб товар «надокучив», ваш бренд був постійно на виду. Можна сказати, що розкручування вашого товару виявилася успішною, якщо ви почуєте, як випадкові люди наспівують мелодію з вашого рекламного ролика.
2 Проводьте дегустації вашого продукту. Люди в більшості своїй не люблять експериментувати і купують те, що вже пробували або їм радили спробувати. Віддавати гроші за невідомий продукт - задоволення сумнівне, тому дайте потенційним покупцям спробувати товар безкоштовно. Тим більше що у споживача виробляється довіра до виробника, який не боїться виставити продукт на відкриту пробу, а значить, несе відповідальність за його якість.
3 Зацікавте посередників у співпраці з вами. Не тільки покупці ставляться з недовірою до нового, але і розповсюджувачі, які також відповідають за товари, з якими працюють. Поки товар ще не розкручений, доведеться віддавати його на продаж виключно під реалізацію. Пізніше, коли посередник переконається, що ваші продукти користуються попитом, можна буде поміняти цю умову. Продаючи свій товар посередникам під особисте використання, роблячи при цьому знижку, ви значно простімуліруете їх роботу, а також наростите власну клієнтську базу.
4 Познайомте продавців з новим товаром. Адже нерідкі випадки, коли покупці не знають, що вибрати, і чекають ради від продавця. Роздавайте пробники, оголошуйте премії і бонуси за кращі обсяги продажів. Давайте продавцям знижки на свою продукцію, а також організуйте групові тренінги, сприяючі збільшенню продажів.

Зверніть увагу
Виводьте на ринок тільки якісні товари, які зможуть конкурувати з уже представленими і закріпилися продуктами.

Корисні поради
Не чекайте помітних прибутків в перший час роботи (яке може затягнутися надовго). Щоб вивести новий продукт на ринок, потрібно витратити величезні гроші, безліч сил і в усьому йти на поступки, щоб довести серйозність своїх намірів. Іноді може здаватися, що все даремно і товар ніколи не набере популярність. Не впадайте у відчай, для цього буде потрібно багато часу і терпіння.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вивести на ринок свої товари.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: