filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі додати напис.
Як в Фотошопі додати напис.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:15 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Основним засобом для створення написів у програмі Photoshop є інструменти групи Type. Змінити вже введений текст можна за допомогою налаштування параметрів в палітрі Character, застосувавши опцію Warp Text або трансформувавши контур, уздовж якого було зроблено напис.

Вам знадобиться
- програма Photoshop;
- зображення.

Інструкція

1 Відкривши в програмі Photoshop картинку, до якої потрібно додати напис, увімкніть інструмент Horizontal Type. Вибрати Vertical Type, якщо ви збираєтеся зробити вертикальну напис. Опцією Character меню Window відкрийте палітру налаштувань тексту.
2 З списку, що знаходиться у верхній області палітри, виберіть шрифт, яким буде зроблений напис. У полі, розташованому під списком, налаштуйте розмір шрифту. Вкажіть колір напису в полі Color. Клацніть по області фонової картинки, поверх якої повинен розташовуватися текст, і введіть напис з клавіатури.
3 Готовий текст можна трансформувати, застосувавши опцію Warp Text групи Type меню Layer. Виберіть зі списку Style стиль викривлення написи і налаштуйте за допомогою регулятора Bend величину вигину тексту. В тому ж вікні, змінивши величину параметра Vertical Distortion, можна налаштувати деформацію по вертикалі. Параметр Horizontal Distortion регулює горизонтальне спотворення написи.
4 Текст в Photoshop, до якого не була застосована деформація, розташовується уздовж прямої вертикальної або горизонтальної лінії.
Втім, це можна змінити, пустивши напис вздовж контуру, створеного за допомогою інструментів групи Shape або Pen в режимі Paths.
5 Інструмент Rectangle призначений для малювання прямокутних контурів, скориставшись Rounded Rectangle, ви отримаєте прямокутник з округленими кутами. За допомогою Ellipse можна створити овальний контур, Polygon дасть багатокутник, а Custom Shape - яку фігуру, яку ви виберете із списку Shape в панелі під головним меню програми. Інструментами групи Pen можна намалювати довільний замкнутий або розімкнутий контур.
6 Для створення написи, що йде уздовж контуру, включите Horizontal Type і клікніть по контуру в точці, з якої буде починатися текст. Наберіть напис на клавіатурі або скопіюйте її з текстового редактора, відкритого в іншому вікні, і вставте в Photoshop.
7 При необхідності контур, уздовж якого йде текст, можна трансформувати. Включіть для цього інструмент Direct Selection і перемістіть з його допомогою одну або кілька вузлових точок контуру. При зміні контура напис, що йде уздовж нього, буде підлаштовуватися під нові обриси фігури.
8 Зберегти картинку з написом можна опцією Save As меню File. Вибравши формат psd, ви зможете в будь-який момент відредагувати зроблену напис. Для перегляду та завантаження в інтернет збережіть зображення з текстом в файл jpg.

Джерела

Оригінальне оформлення тексту


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в Фотошопі додати напис.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: