filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
П`ятниця, 15.12.2017, 06:17 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Сторінка 1 з 11
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як обчислити обсяг продажів.
Як обчислити обсяг продажів.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:16 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Обсяг продажів, або показник реалізації продукції за звітний період, необхідно визначати для ведення статистики звітних даних на підприємстві. Це дозволяє бізнесменам контролювати надходження нового товару або його виробництва на власному підприємстві.

Інструкція

1 Порахуйте суму виручки за минулий рік. Потім поділіть її на кількість проведених продажів (по всьому виписаним рахунками, замовленнями). Якщо у вас немає даних відомостей, так як ви тільки приступили до реалізації товару, то поцікавтеся про подібні цифрах у тих, хто працює в даній області кілька років і володіє певним досвідом.
2 Проаналізуйте отриманий коефіцієнт середнього обсягу продажів. Якщо цей показник буде вище необхідного нормативу, то вам знадобиться менша кількість клієнтів (покупців), а якщо він буде нижче середнього, тоді вам необхідно шукати більше нових клієнтів. Далі за допомогою отриманих результатів розрахуйте суму обсягу реалізації.
3 Проведіть оцінку залучення ваших клієнтів після того, як виявите середній обсяг продажів продукції.
При цьому необхідно враховувати, що потенційними клієнтами для розвитку вашого бізнесу можуть стати ті люди (або компанії), які знаходяться поблизу вашої організації. Порахуйте час, який ви витрачаєте обслуговування покупців. При необхідності або бажанні ви зможете перевести власних клієнтів на інші умови угод або в будь-який час можете просто замінити якогось клієнта, щоб приступити до пошуку найбільш перспективного. Саме це дозволить вам регулювати кількість реалізованого товару чи наданих послуг.
4 Розрахуйте всі дані по вашим годинним операціях і щоденному обсязі реалізації. Це буде хорошим показником вашого професіоналізму, за яким можливо буде судити про ваших підприємницьких здібностях і стилі роботи. Після цього порівняйте отриманий показник з розрахунковими даними конкуруючих організацій. У тому випадку, якщо ваші показники реалізації хоча б трохи вище, ви хороший продавець, і обсяг продажів розрахований був вами правильно. Якщо ж подібна цифра буде нижчою, вам потрібно проаналізувати ваші слабкі сторони для більш правильного вибору іншої стратегії ведення підприємницької діяльності.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як обчислити обсяг продажів.
Сторінка 1 з 11
Пошук: