filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе при банкрутстві.
Як вести себе при банкрутстві.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:18 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Банкрутство - це неможливість платити за своїми борговими зобов'язаннями і рахунками. Процедура визнання юридичної особи банкрутом здійснюється в судовому порядку на підставі Федерального закону № 127-Ф3 та статті № 65 Цивільного кодексу Російської Федерації.

Вам знадобиться
- заява в суд;
- повідомлення кредиторів.

Інструкція

1 Ваша поведінка при банкрутстві повинно бути спрямовано на погашення всіх існуючих боргів. Щоб ваше підприємство визнали банкрутом, зверніться із заявою до суду. Замість вас це можуть зробити відповідальні представники, нотаріально довірені особи, кредитори, співробітники підприємства.
2 Письмово повідомите всіх своїх кредиторів, податкову інспекцію та інші офіційні органи, за рахунками яких ви зобов'язані, але не можете заплатити. Не приховуйте, що фінансові справи підприємства знаходяться в жалюгідному стані, чесно визнайте своє банкрутство.
3 Підготуйте всі фінансові документи для аудиторської перевірки. Суд винесе постанову про визнання юридичної особи банкрутом тільки після повної перевірки фінансової документації та розслідування причин, які призвели до банкрутства.
Для цієї роботи буде призначений конкурсний керуючої, залучені слідчі органи і великі аудиторські компанії.
4 Чи не бороніть роботу уповноважених осіб, всіляко сприяйте тому, щоб вийти зі створеної ситуації з мінімальними втратами. Платити по всіх рахунках вам все одно доведеться, тому абсолютно безглуздо приховувати щось від слідчих органів.
5 Конкурсний керуючий постарається виправити ситуацію, що створилася. Якщо фінансові справи підприємства настільки погані, що подальше функціонування в нормальному режимі неможливо, буде проведена опис наявного майна і його подальша реалізація в рахунок погашення виниклих боргів з податків і зборів, а також для розрахунку з кредиторами, інвесторами, співробітниками, праця яких не було сплачено .
6 Якщо майно підприємства реалізовано, але фінансових коштів недостатньо для виплати усіх наявних боргів, буде проведена опис особистого майна адміністративного складу підприємства, причетних до банкрутства.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе при банкрутстві.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: