filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як перевірити конфорку.
Як перевірити конфорку.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:20 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Невід'ємною складовою будь-якої кухонної плити є її конфорки. Саме завдяки цим нагрівальним елементам, ми готуємо і розігріваємо собі їжу, кип'ятимо воду й виконуємо багато інших корисних справ. Однак іноді трапляється така ситуація, коли після покупки нова плита чомусь не хоче працювати. Тоді вам доведеться досконально перевірити придбану техніку, особливу увагу приділивши її конфорок.

Інструкція

1 Щоб перевірити правильність роботи конфорок на вашій кухонній (газової) плиті, вам перш за все потрібно буде включити саму плиту, подаючи газ за допомогою спеціальних рукояток послідовно на кожну з конфорок. Включення конфорок проводиться перемиканням відповідної рукоятки в 6 різних положень, як за годинниковою стрілкою, так і проти неї. Як правило, напрямок обертання ви можете побачити на варильній панелі плити або подивитися в інструкції з експлуатації. За допомогою відповідного регулятора можна вибрати один з наступних режимів: 0 - вимкнено, 1, 2, 3, 4, 5 - середня потужність; 6 - максимальна потужність.
2 Для запалювання однієї з конфорок піднесіть до неї запалений сірник або запальничку, натисніть до упору і поверніть проти годинникової стрілки відповідну ручку конфорки в положення максимальної потужності. Газ автоматично загоряється, а лампочка-індикатор відповідної конфорки починає світитися. У моделях, оснащених захисним пристроєм, необхідно тримати рукоятку конфорки натиснутою приблизно 6 секунд до тих пір, поки не нагріється пристрій, автоматично підтримує горіння полум'я.
У моделях, оснащених свічкою запалення, для запалювання потрібної конфорки необхідно спочатку натиснути кнопку включення іскри, позначену зірочкою, потім натиснути до упору і повернути проти годинникової стрілки відповідну ручку в положення максимального полум'я.
3 Деякі моделі оснащені пристроєм запалювання, вбудованим всередині рукоятки. У цьому випадку варильна панель має свічки запалювання, а не кнопки. Для включення потрібної конфорки досить натиснути до упору відповідну рукоятку та повернути проти годинникової стрілки в положення максимального полум'я, утримуючи її аж до запалювання полум'я.
4 Для кожної конфорки необхідно використовувати відповідний посуд, щоб полум'я не виходило з-під її дна. Завжди використовуйте каструлі і сковороди з плоским дном і з кришкою. У момент закипання поверніть рукоятку в положення середньої потужності. Якщо в процесі роботи полум'я на конфорці згасне (наприклад, його задме сквозняком), конфорка знову підпалюється автоматично. Якщо повторний підпал не призводить до появи полум'я (наприклад, через протоку на пальник залишків їжі), подача газу на дану конфорку припиняється, і індикатор конфорки починає мигати. Поверніть рукоятку за годинниковою стрілкою в положення "вимкнуто" і спробуйте вирішити проблему, потім спробуйте знову запалити конфорку. По закінченні приготування їжі для виключення конфорки поверніть рукоятку за годинниковою стрілкою, в положення "вимкнуто", аж до погашення полум'я - індикатор конфорки згасне.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як перевірити конфорку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: