filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:35 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати ехолот для риболовлі.
Як вибрати ехолот для риболовлі.
oleshkoДата: Середа, 20.03.2013, 18:53 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Метод ехолокації використовується для визначення глибини дна водойми і дослідження рельєфу поверхні дна. Цей науковий спосіб широко застосовується рибалками для визначення найбільш перспективних місць для рибного лову. Вибрати ехолот для риболовлі - справа відповідальна, і поставитися до нього треба серйозно. Головне, щоб прилад максимально відповідав вашим цілям, а також глибині і рельєфу дна водоймища, в якому ви рибалите.

Інструкція

1 Щоб вибрати ехолот для риболовлі, оцініть його за наступними критеріями: потужність, характеристики перетворювача, чутливість приймача, контрастність, дозвіл і розмір екрану і, звичайно ж, вартість. У кінцевому рахунку, як і в будь-який інший покупці, необхідно підібрати річ досить ефективну за прийнятною для вас ціною.
2 На ринку представлено безліч моделей ехолотів. Всі ці пристрої працюють за одним принципом: електричний імпульс, перетворений в звукову хвилю, відправляється в воду. Відбившись, хвиля повертається і знову перетворюється в сигнал, який читає приймач, відправляючи результат на екран в зрозумілому для людини вигляді.
3 Для глибоких водойм з каламутною водою вибирайте більшу потужність 2000-2400 Вт, щоб сигнал був досить чітким. Сильний прилад здатний збільшити навіть самий слабкий імпульс і донести його без істотних втрат, дозволяючи рибалці розгледіти дрібні особливості підводного і донної структури і визначити скупчення невеликих риб, включаючи малюків. Для дрібного водойми достатньо потужності 1000 Вт і менше.
4 Зверніть увагу на частоту перетворювача, для глибоководної риболовлі підійде низьке значення 50kHz, для мілководдя, навпаки, високе - 200kHz.
Це пов'язано з тим, що низькочастотний сигнал краще проникає в глибину, однак він і сильніше розсіюється. Сигнал з високою частотою, навпаки, дає хорошу деталізацію об'єктів, але нездатний пройти велику відстань.
5 Ехолот досліджує водойму за допомогою променів, що впливає на його конструкцію. Наприклад, прилад зі сферичною нижньою частиною володіє найбільшою кількістю променів. Їх сукупність впливає на велику площу дна, але не може проникати глибоко. Краще візьміть пристрій з двома променями, вузьким і широким. Один буде давати глибину, а інший - вивчати істотні особливості водойми.
6 Висока чутливість приймача забезпечує кращий прийом одержуваних імпульсів, однак і підсилює перешкоди при відправці даних на екран. Тому віддайте перевагу моделі з можливістю зміни налаштувань.
7 Екран ехолота - посередник спілкування з рибалкою, який здійснює кінцеве представлення інформації. Тому важливо, щоб вона відбивалася максимально чітко і без перешкод. Великий розмір екрану доцільно вибирати на великих човнах або катерах, маленький - на невеликих.
8 Ціна ехолота, на жаль, не є прямим відображенням його якості. Іноді прилади з невисокими характеристиками коштують дорожче, це наслідок популярності бренду, плата за престиж. Якщо вибрані характеристики влаштовують, але бентежить низька ціна, подбайте про гарантії.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вибрати ехолот для риболовлі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: