filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Понеділок, 18.12.2017, 01:18 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
Сторінка 1 з 11
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як розкрутити фотографа.
Як розкрутити фотографа.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:21 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Кількість професійних фотографів з кожним роком стрімко зростає. Проте вибрати професіонала, поєднала майстерність і творчий підхід, вельми нелегко. Саме тому розкручування фотографа повинна підкреслювати його відмітні риси на тлі конкурентів.

Інструкція

1 Створіть якісне портфоліо. Викладіть в нього найкращі роботи, об'єднавши їх за певними критеріями (діти, весілля, природа і т.д.). Постарайтеся продемонструвати власний «почерк» роботи: цікаві ракурси, якісну пост-обробку, креативні композиційні рішення. Портфоліо повинно бути як в електронному варіанті, так і у вигляді готових фотографій.
2 Зробіть персональну інтернет-сторінку фотографа. Сьогодні багато потенційні клієнти вибирають майстра через інтернет, переглядаючи відповідні сайти. Створіть повноцінний і інформативний портал, який зміг би залучити аудиторію. Вкажіть всі свої переваги: ??умови роботи, наявність студії, можливі додаткові послуги для організації фотосесій.
3 Продвигайте фотографа за допомогою соціальних мереж.
Створіть групу або профіль, куди ви зможете запрошувати «друзів». Перед тим як надіслати запрошення, вивчіть сторінку потенційного клієнта. Постарайтеся вибирати тих, хто цікавиться фотографією, викладає у себе на сторінці цікаві знімки, встановлює в якості головного професійне фото. Втім, для швидкої розкрутки ви можете запрошувати до групи майже всіх. Ваша мета в даному випадку - зробити відомим ім'я фотографа.
4 Намагайтеся розширювати коло спілкування. Відвідуйте всілякі заходи, виставки, концерти. Укладіть договір з інтернет-порталом або друкованим виданням, що публікує світську хроніку. Поступово ім'я фотографа стане відомим у відповідних колах.

Зверніть увагу
Не варто робити ставку на традиційну рекламу. Оголошення, відеоролики, модулі в пресі - подібні методи навряд чи будуть сприяти ефективній розкрутці фотографа.

Корисні поради
Розгляньте можливість відкриття курсів фотографії. Так ви в найкоротші терміни зможете перейти в розряд професіоналів своєї мистецтва.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як розкрутити фотографа.
Сторінка 1 з 11
Пошук: