filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як навчитися робити вітраж.
Як навчитися робити вітраж.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:22 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вітраж виглядає як ювелірна прикраса, яким ви декорували ваш будинок. Мода на мозаїчні вироби з кольорового скла не проходила ніколи. Але справжній вітраж, зроблений за старовинною технологією, коштує дуже дорого, не кожен може дозволити собі придбати таку річ. Але якщо у вас умілі руки і є вільний час, можна спробувати зробити вітраж самому.

Вам знадобиться
- дерев'яні рейки і клей;
- свинцево-олов'яний припій і клей;
- густий лак і металева пудра.

Інструкція

1 Кольорове скло здорово виграє, коли крізь нього проходить світло. Саме тому вітражі прикрашають вікна, дверні отвори, ширми, світильники. За картинами-вітражами встановлюють джерела світла.
2 Справжній класичний вітраж робиться зі шматочків-деталей кольорового скла, обрамлених в спеціальну свинцеву рамку П-подібної форми. Ці елементи припаюються до решти мозаїці вітража. Майстри мають великий вибір скла всіляких відтінків і вміють так акуратно з'єднувати деталі, що шва припаювання зовсім не видно.
3 Набагато легше виготовити імітацію вітража. Почніть це робити з вибору привабливого для вас малюнка. Візьміть найпростіший орнамент, щоб зрозуміти і освоїти сам процес роботи. Обраний малюнок перенесіть на папір у вигляді шаблону в натуральну величину. Чітко позначте кордони між елементами візерунка.
4 Вибрати місце для установки вітража. Вам потрібно визначити, чи буде виріб двостороннім або одностороннім. У дверях, верандах, низьких вікнах, ширмах робиться вітраж з двох сторін. Для високого вікна і ніші з підсвічуванням підійде односторонній.
5 Імітація вітража, а це практично всі сучасні вироби, робиться з цілісного шматка скла з подальшою його забарвленням. Контури елементів можна виготовити дерев'яними. Ця рамка тонується в колір віконного або дверного блоку. Контури робіть з тонких дерев'яних рейок або гілочок. Готову рамку просто приклейте до скла.
6 Контур з металевого дроту додасть вашому виробу більш достовірний вигляд. Знайдіть в господарському магазині свинцево-олов'яний припій. Він виглядає як дріт товщиною в кілька міліметрів. Розкачайте його на вальцях в смужку, з неї гнити контури деталей малюнка вітража. Ці рамки прикріпіть до скла ціанакріланим клеєм. Такі контури формують малюнок з двох сторін скла.
7 Простіше всього зробити рамку візерунка з дуже густого лаку (НЦ). У цей засіб додайте алюмінієву або бронзову пудру. Наберіть масу у великий шприц і, видавлюючи масу, робіть контур малюнка. Коли лак практично застигне, трохи пріплющіте його для достовірності. Ця технологія виготовлення вітражів дуже зручна для рифленого або гнутого скла.
8 Коли контур орнаменту буде готовий, приготуйте фарбу для заповнення елементів. Це засіб теж можна зробити в домашніх умовах. Ось декілька варіантів фарби для вітража: меблевий лак, розчинник та художня олійна фарба; нітролак, розчинник і паста від авторучки; алкідний або нітролак і колеровочная паста; клей БФ-2, ацетон, спірторастворімая фарба; желатин і аніліновий барвник для тканини.

Джерела

Вітраж. Які бувають вітражі. Як зробити вітраж самостійно


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як навчитися робити вітраж.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: