filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як налаштувати передній перемикач.
Як налаштувати передній перемикач.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:22 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Незважаючи на видиму складність, передній перемикач швидкостей на сучасному велосипеді має досить просту конструкцію. Зміна швидкостей здійснюється внаслідок зміни натягу троса.

Інструкція

1 Помийте перемикач перед регулюванням, змастіть всі рухомі деталі. Перевірте стан натяжної троса. Замініть його, якщо він зношений. При сильному забрудненні почистіть його і змастіть (несмазанная трос може бути причиною неправильного перемикання швидкостей). Почніть налаштовувати передній перемикач. Для цього необхідно використовувати повний діапазон задніх шестерінок, тому настроювання переднього зробіть тільки після настройки заднього.
2 Послабте гвинти кріплення перемикача і трос. Розташуйте рамку на відстані трьох міліметрів від найбільшої зірки і зробіть її паралельної всім зірочкам. Швидкість залиште мінімальної. Прокрутіть гвинт з буквою L до тих пір, поки не залишиться зазор в один міліметр між ланцюгом і рамкою.
Закріпіть трос в канавці, створивши достатню натяг. Те ж саме зробіть з гвинтом з позначенням H. Зробіть регулювання на манетке (перемикачі швидкостей).
3 Налаштуйте положення переднього перемикача щодо велосипедної рами. Щоб виставити кут повороту в горизонтальній площині, подивіться на рамку зверху: центральна вісь рамки повинна бути паралельна провідною зірочці. Малий зсув передньої частини у бік рамки не дозволить ланцюга зіскочити з маленькою провідною зірки. Додатково встановіть обмежувач. Встановіть положення рамки так, щоб ланцюг був ближче до зовнішньої частини рамки, але при обертанні педалей не зачіпала її.
4 Прикріпіть ланцюг на малу зірку переднього колеса і велику на задньому колесі. Послабте болт, який закріплює трос. Закрутіть до упору і трохи відкрутіть барабан, розташований на важелі переднього перемикача. Якщо ви занадто ослабите обмежувач, ланцюг може зіскочити при перемиканні. Якщо ж обмежувач сильно затягнути, буде неможливо переключитися на маленьку зірочку.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як налаштувати передній перемикач.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: