filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як виявити підсмоктування повітря.
Як виявити підсмоктування повітря.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:23 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Підсос повітря в двигуні - явище вкрай неприємне. З ним стикаються багато автомобілістів. Вони вирішують цю проблему по-різному. Одні відразу відправляються в сервіс-центр, інші намагаються впоратися з проблемою самостійно. Щоб «вилікувати» свій автомобіль, необхідно придбати деяке обладнання - зокрема, димогенератор. Він стане в нагоді і для діагностики інших пристроїв.

Вам знадобиться
- димогенератор;
- акумулятор;
- компресор;
- набір перехідників.

Інструкція

1 На станціях техобслуговування автомобілів для виявлення підсосів зараз найчастіше користуються Димогенератори. В принципі, його можна зібрати і самому, але більш надійний генератор заводського виготовлення. Принцип дії його заснований на тому, що пристрій, в якому може бути підсос повітря, наповнюється кольоровим димом. Утворюється цей дим із спеціальної рідини. Вона нешкідлива і для людини, і для автомобіля. Перед початком роботи перевірте комплектацію. У комплект входять модуль-випарник, регулятор потужності нагрівача, дросель-перехідник, шланг, пластмасовий ящик, світлодіодний ліхтарик.
2 Прочитайте інструкцію й ознайомтеся з технічними характеристиками пристрою. Підключіть димогенератор до системи автомобіля, яку ви хочете продіагностувати. Розташуйте його як можна ближче до місць, де можуть бути отвори. Знайдіть вхідний і вихідний штуцер генератора.
Перший через дросель-перехідник з'єднайте з джерелом стисненого повітря, другий - через шланг з впускним колектором. Заглушіть вхідний отвір впускного тракту.
3 Електронний регулятор підключіть до джерела живлення. Як правило, це автомобільний акумулятор, але можна використовувати і джерело постійної напруги потужністю 5 А і напругою 11-15 В.
4 Подавайте стиснене повітря в генератор, встановивши ручку на максимум. Як тільки з'явиться дим, поставте ручку в оптимальне положення або навіть на мінімум. Стисле повітря виходить під тиском 1-2 Бар. Для його подачі підійде компрессон для накачування шин. Дим утворюється приблизно за дві хвилини. Про те, що є підсмоктування, ви дізнаєтеся по світлодіодному ліхтарику.
5 Контролюйте тиск диму по манометру. Воно не повинне перевищувати 0,5 Бар. Якщо тиск буде занадто велике, деякі деталі системи можуть вийти з ладу. За допомогою димогенератора можна продіагностувати не тільки двигун, але й кондиціонер, паливну систему, трансмісію і т.д.

Корисні поради
Як правило, димогенератор заводського виготовлення забезпечений комплектом перехідників для того, щоб можна було підключати його до різних систем різних автомобілів. Однак необхідно переконатися, що в наборі є перехідники, які можна використовувати при діагностиці систем саме вашої машини.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як виявити підсмоктування повітря.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: