filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як змінити вигляд меню в Nokia.
Як змінити вигляд меню в Nokia.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Іноді різноманіття і сталість набридають, і настає такий момент, коли виникає непереборне бажання що-небудь змінити, переробити. Причому це стосується не тільки способу життя, стилю в одязі або інтер'єру в будинку, але навіть і вигляду меню вашого мобільного телефону.

Інструкція

1 Як правило, для того щоб здійснити які-небудь дії або маніпуляції зі своїм мобільним телефоном, користувачі звертаються до що йде в комплекті з апаратом інструкції з експлуатації. Якщо така у вас є, уважно вивчіть зміст, знайдіть потрібний вам пункт (в даному випадку це буде «Як змінити вигляд меню?») І відкрийте зазначений поруч з написом номер сторінки. Там ви знайдете порядок виконання дій, докладно і доступно розписаний розробниками.
2 В тому випадку, якщо ви не знайшли інструкції або описаний в ній алгоритм дій з якихось причин (невідому мову, складні формулювання та інше) вам не зрозумілий, доведеться діяти самостійно. В першу чергу спробуйте в інтернеті знайти електронну версію інструкції для вашого телефону. Для цього ви можете скористатися наступними ресурсами:
- http://www.mobime.ru/instructions/- інструкції для мобільних телефонів усіх марок;
- http://www.mobiset.ru/instructions/- інструкції для мобільних телефонів усіх марок;
- http://www.instrukcija.mobi/- російські інструкції для мобільних телефонів;
- та багатьма іншими.

3
Якщо і таке керівництво до свого телефону ви не знайшли, тепер вже точно доведеться діяти самостійно. Для цього включіть свій телефон або розблокуйте його, зайдіть в «Меню» і виберіть пункт «Параметри».
Слід зауважити, що на деяких моделях Nokia даний пункт може називатися «Налаштування» або «Функції». Потім натисніть «Змінити вид меню», після чого протягом декількох секунд оформлення вашого меню поміняється. Якщо ж отриманий зовнішній вигляд меню вас не влаштовує, можете повернутися до раніше встановленого, повторно натиснувши на пункт «Змінити вид меню».
4 На більш сучасних моделях мобільних телефонів Nokia змінювати оформлення меню можна, перемикаючись між двома варіантами: «Список» і «Значки».
5 В смартфонах Nokia вид меню змінюється схожим чином. Так, наприклад, для смартфонів Nokia E52 послідовність дій буде наступна: зайдіть в «Меню», виберіть пункт «Панель управління», потім підпункт «Параметри». Після цього в списку, що з'явився клацніть по напису «Загальні» - «Мій стиль» - «Теми» - «Вид меню» і там вже оберіть той варіант, який вам більше сподобається.
6 Те ж саме можна здійснити і більш коротким способом. Для цього зайдіть в «Меню» вашого пристрою, виберіть пункт «Панель управління», потім підпункт «Теми». Після цього в списку, що з'явився клацніть по напису «Вид меню» і там вже оберіть той, який вам більше сподобається.
7 І нарешті, якщо вас не влаштовує стандартне оформлення меню вашого телефону, ви можете встановити в свій мобільний інші теми, які можна викачати з інтернету. Для цього ви можете скористатися наступними ресурсами:
- http://allnokia.ru/themes/;
- http://theme.worldnokia.ru/;
- http://www. themes-nokia.ru/;
- та багатьма іншими.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як змінити вигляд меню в Nokia.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: