filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як запалити zippo.
Як запалити zippo.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:24 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Перша Zippo вперше побачила світ у 1933 році, і ось вже близько ста років «запальнички, не згасаючі на вітрі» є символами надійності та атрибутами класичного чоловічого стилю . Найчастіше, якщо творцям кінокартини потрібно підкреслити брутальність героя, в його руках опиняється саме Zippo. Варто згадати хоча б такі культові фільми, як «Індіана Джонс», «Кримінальне чтиво», «Міцний горішок». Але володіти Zippo мало, треба вміти її ефектно запалити.

Вам знадобиться
- бензин для заправки;
- гніт;
- кремінь.

Інструкція

1 Zippo ніколи не загориться, якщо ви не подбаєте про неї заздалегідь. Ці запальнички завжди надходять у продаж незаправленому, тому перед використанням вам слід витягти з неї вставку з кременем, перевернути його «догори ногами», підняти повстяний блок і залити в схожий на вату матеріал усередині спеціальний бензин. Він повинен просочити «вату», але не перелитися за краї паливної камери. Дайте рідини вбратися, закрийте повстяним блоком і вставте блок назад у футляр. Періодично перевіряйте, скільки залишилося бензину в блоці, і доливайте в міру необхідності.
2 Також стежте за станом гнота. Якщо він став занадто чорним, витягніть його вгору щипцями або плоскогубцями і відріжте потемнілу частина. Верхній відрізний край гнота повинен знаходитися врівень з краєм «труби». Одного гноту вистачає на 3-4 місяці регулярного використання. Заміні в Zippo підлягає і кремінь, перевірити його найпростіше - поки кремінь дає іскру, він надійний. Переконавшись в готовності запальнички, можна навчитися витягувати з неї полум'я одним з безлічі (а їх існує близько 50) способів.
3 Самий простий спосіб полягає в тому, щоб взяти Zippo в вашу домінантну руку, обхопивши її пальцями так, щоб великий протистояв все рештою і знаходився по той бік від шарнірів на кришці. Цим пальцем ви і піддягає кришку, а потім, розмістивши його на коліщатку кременю, швидко повертаєте його вниз. Як тільки з'явиться іскра, спалахне полум'я.
4 Після декількох тренувань ви можете запалювати Zippo способом, що носить назву Double Flip. Він відрізняється від описаного вище тільки тим, що практикуючись ви домагаєтеся того, щоб з боку ті два рухи, якими ви відкидаєте кришку і обертаєте кремінь, зливалися в одне плавне і безперервне.
5 Є кілька способів, які називаються Butterfly - «Метелик». Найпростіший з них полягає в тому, щоб взяти запальничку як сірник, розташувавши пальці по довгій стороні корпусу, при цьому шарніри на кришці повинні «дивитися» у підлогу. Різко опустіть зап'ясті вниз і потім також підніміть вгору. Кришка на запальничці повинна відкинутися сама собою. Вибийте іскру з кременя великим пальцем тієї руки, в якій ви тримаєте запальничку.
6 Спробуйте запалити Zippo ковбойським способом. Він спрацює тільки в тому випадку, якщо на вас надіті джинси. Візьміть запальничку як описано вище, але так, щоб кришка відкривалася у напрямку до вас. Відкиньте її пальцями. Різким рухом проведіть кременем по стегну, обтягнутого грубою тканиною. Воно повинно бути спрямоване спочатку вниз, а потім різко вгору. Придивіться, як це роблять ковбої в улюблених вами вестернах.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як запалити zippo.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: