filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:05 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як тренувати кулаки.
Як тренувати кулаки.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:26 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
При тренуванні куркулів основними напрямами, в яких необхідно здійснювати опрацювання, є міцність костяшек кистей рук і сила стиснення куркулів. Другому параметру слід приділяти особливу увагу - чим сильніше буде стиснута ваша рука, тим сильніше буде удар і тим менше ймовірність отримання травми кисті.

Інструкція

1 Сила стиснення куркулів відпрацьовується за допомогою вправ, що використовуються для збільшення сили хвата кистей. Найбільш простим з них є вправи з використанням гнучкого або жорсткого кистьового еспандера. Гнучкий кистьовий еспандер являє собою гумове кільце діаметром в чотири-п'ять сантиметрів. Візьміть його в руку й стисніть кулак настільки швидко і сильно, наскільки це можливо. Робіть цю вправу до повної відмови кисті, після чого змініть руку. Виконайте п'ять-шість підходів на кожну. Для оптимального ефекту виконуйте цю вправу по вісім-десять разів на день.
2 В випадку, якщо ви займаєтеся в тренажерному залі або у вашому розпорядженні є штанга або гантелі, використовуйте вправи на розгинання і згинання кистей з обтяженнями. Покладіть руки долонями вгору на лаву або на іншу поверхню таким чином, що передпліччя будуть лежати внутрішньою стороною вгору, а руки з обтяженнями вільно звисати, утримуючи вага кінчиками пальців.
Різко стисніть руку в кулак, прокочуючи снаряд до підстави долоні, після чого розтисніть пальці, повернувшись у вихідне положення. Після цього повторіть вправу. Зробіть сім-вісім підходів, в кожному досягаючи повної відмови кистей.
3 Для посилення крепкости кісточок зап'ястя, а також закріплення правильного положення пальців при ударі використовуйте пачку старих газет, скріплених між собою і підвішених на стіну. Щоб уникнути травми використовуйте пачку товщиною в десять-п'ятнадцять сантиметрів і працюйте у вісімдесят-дев'яносто відсотків від максимальної сили удару. Після кожного тренування прибирайте по одному листу.
4 Поєднуйте вищезгадані вправи з регулярними віджиманнями на кулаках. Їх необхідно виконувати різким ривкових рухом, по можливості уникаючи плавних підйомів і роблячи упор на силову складову вправи.
5 В випадку, якщо ви поєднуєте дані вправи з силовими вправами, виконуйте їх в бавовняних рукавичках. Вони мають менший коефіцієнт тертя, ніж людська шкіра, тому для утримання снаряда вам буде потрібно прикласти більше зусиль, що, в свою чергу, призведе до збільшення сили хвата.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як тренувати кулаки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: