filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вимкнути радіо.
Як вимкнути радіо.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:27 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Якщо ви не користуєтеся радіоточкою у власній квартирі, має сенс відмовитися від неї. Однак просто викинути радіоприймач недостатньо - у всякому разі, якщо ви не хочете оплачувати послугу, яка вам не потрібна. Витратьте трохи часу і відключіть радіо офіційно.

Вам знадобиться
- паспорт.

Інструкція

1 Дізнайтеся адресу відділення міської радіотрансляційної мережі та години його роботи. Зайдете в офіс і повідомте про своє бажання відмовитися від радіоточки у своїй квартирі. Вам видадуть квитанцію про оплату послуги з відключення радіо та бланк заяви, яку необхідно заповнити.
2 Оплатіть зазначену в квитанції суму в будь-якому банку або поштовому відділенні. Переважно звернутися до Ощадбанку - там платіж буде проведений без нарахування додаткових відсотків. З оплаченою квитанцією зверніться в Єдиний розрахунковий центр, ЖКО або ЖБК. Тут ви можете дізнатися, чи є заборгованість перед радіовузлом і в разі необхідності оплатити її. Не забудьте отримати довідку, що підтверджує, що всі послуги радіотрансляційної мережі вами оплачені.
3 З оплаченою квитанцією, заповненою заявою, паспортом та довідкою, яка підтверджує відсутність заборгованості, повертайтеся в офіс міської радіомережі.
Співробітники відділення повідомлять вам дату, коли прийде фахівець з відключення. Кількість наявних радіоточок та їх розташування неважливі - всі роботи будуть вестися за межами вашої квартири. Зазвичай термін очікування майстра не перевищує двох-трьох тижнів.
4 Дочекайтеся монтера, який відключить радіоточку і видасть вам повідомлення про припинення нарахування абонентської плати. З цим документом зверніться в ЕИРЦ або ЖКО, де вам зроблять перерахунок, починаючи з моменту подачі вами заяви на відключення радіоточки. Не забудьте зберегти корінець документа.
5 В Наступного місяця обов'язково перевірте квитанцію про квартплату. Трапляється, що заповітна строчка «радіо» не зникає зі списку послуг. Якщо це сталося, зверніться в свій ЖБК або ЖКО - швидше за все, помилка буде виявлена ??та виправлена.

Корисні поради
Якщо ви не можете з'явитися в офіс радіовузла особисто, складіть нотаріальну довіреність на ім'я особи, що представляє ваші інтереси.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вимкнути радіо.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: