filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вступити в кооператив.
Як вступити в кооператив.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:27 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Кооператив - це об'єднання громадян для задоволення господарських чи інших потреб та будівництва об'єктів нерухомості за допомогою пайових внесків. Створення організації і вступ до кооперативу регулюється статтею № 116 Цивільного кодексу РФ.

Вам знадобиться
- заява;
- анкета;
- паспорт;
- ІПН;
- пенсійне страхове свідоцтво;
- довідка з місця роботи або трудова книжка;
- квитанція про оплату вступних, членських та інших внесків, передбачених співтовариством.

Інструкція

1 Для вступу в кооператив зверніться до голови створеного об'єднання. Пред'явіть заяву, паспорт громадянина РФ. Членом кооперативного спільноти може стати і іноземний громадянин, що має реєстрацію в РФ. Ще однією умовою вступу є вік з 18 років, тобто кандидат на вступ до кооперативу повинен досягти повноліття, бути повністю дієздатним і платоспроможним. Деякі спільноти вимагають додатково до заяви додати анкету з особистими даними і короткою інформацією про себе.
2 Щоб підтвердити платоспроможність і дієздатність, вас попросять пред'явити довідку з місця роботи або трудову книжку, ІПН і ксерокопію, пенсійне страхове свідоцтво і ксерокопію.
Рішення про вашому вступ візьмуть всі члени діючого кооперативу на загальних зборах шляхом голосування.
3 Якщо більшість членів діючого об'єднання проголосували «за» прийняття нового члена, вступ вважається затвердженим, але для остаточного отримання членської книжки слід виконати ще ряд умов.
4 Членом кооперативу можна стати після подачі документів, заяви, анкети та оплати вступного внеску, додаткових внесків відповідно до діючих тарифів. Далі доведеться виплачувати щомісячні пайові внески, встановлені внутрішніми правовими документами об'єднання.
5 Після оплати всіх внесків, передбачених співтовариством, вас ознайомлять з внутрішніми правовими актами, статутом, іншими наявними нормативними документами, регулюючими діяльність кооперативу. Ви повинні неухильно дотримувати всі діючі нормативні акти об'єднання, за недотримання яких може послідувати виключення зі спільноти. З усіма вашими правами та обов'язками вас ознайомлять під розписку.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вступити в кооператив.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: