filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як отримувати задоволення від навчання.
Як отримувати задоволення від навчання.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:28 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Провчившись вже пару років в інституті ви стали помічати, що всі з великим трудом виганяєте себе з дому на пари, а сесії і зовсім стали для вас чим -то нестерпним. І начебто на свій факультет ви поступали з великим бажанням отримати конкретно цю спеціальність. Однак все частіше ви замислюєтеся про те, як повернути задоволення від навчання. І це можна зробити, не сумнівайтеся.

Вам знадобиться
- книги;
- конспекти.

Інструкція

1
Згадайте, що рухало вами, коли ви подавали документи на вступ на даний факультет. Навіть якщо вам порадили батьки, напевно ви і самі мали право висловити свою думку. Постарайтеся повернути ту мотивацію, яка допомагала вам в перші дні навчання. Адже найскладніше - влитися в студентське життя, так як це абсолютно новий спосіб життя. Ну а тепер, коли ви вже цілком "свій" в цьому студентському братстві, вам всього лише потрібно допомогти самому собі не вчитися через силу, знайти проводи отримувати задоволення від нових знань.
2 Зрозумійте , що все ваше життя - це засвоювання нової інформації. Інша справа, що якась інформація нам найбільше цікава, а якась абсолютно не приваблює.
Якщо, провчившись на своєму факультеті рік або два, ви прийшли до висновку, що професія вас абсолютно не цікавить, не втрачайте часу далі. Адже диплом - це не просто корочка. Отримана вами спеціальність може визначити вашу долю. Навряд чи вам хочеться все життя пропрацювати на зненавидженої роботі. Краще втратити пару років, ніж всі тридцять.
3 Організуйте свої навчальні години так, щоб вам було комфортно навчатися. На парах намагайтеся вникнути в те, що говорить викладач. Часто студенти ставляться до занять так, немов на них безумовно не може бути нічого цікавого і вбивають час, граючи в "Морський бій" або просто листуючись з сусідом по парті. Однак спробуйте уважно послухати викладача, можливо, ви даремно раніше витрачали час даремно.
4 Повторюйте пройдений матеріал вдома. Регулярні заняття допоможуть зробити так, що вам не доведеться надолужувати пропущене за добу до іспиту. А це, в свою чергу, додасть вам упевненості в собі і підніме настрій. Отримувати гарні оцінки завжди приємно, багато людей по натурі перфекціоністи. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Адже якщо ви станете отримувати гарні оцінки, у вас з'явиться і подальша мотивація вчитися, і задоволення від навчання.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як отримувати задоволення від навчання.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: