filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Вівторок, 16.10.2018, 04:42 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як визначити сигналізацію по брилку
Як визначити сигналізацію по брилку
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:29 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Купівля подержаних автомобілів, на якому вже встановлена ??сигналізація, може створити ряд певних проблем. Якщо попередній власник авто не залишив вам ні документів, ні інструкцій до сигналізації, то визначити дану модель, режим роботи та функції можна за допомогою брелока.

Інструкція

1 Найлегший спосіб для з'ясування моделі сигналізації по брелоки - це вивчення спеціалізованого інтернет-сайту, на якому є картинки брелків різних систем сигналізації. Запустіть ваш браузер, в пошуковій системі «Яндекс» або Google, введіть текст. Наприклад, «Фотографія брелока сигналізації». Натисніть на кнопку «Пошук». Відкриється сторінка з назвами сайтів, на яких розташовані цікавлять вас фотографії. База картинок на таких сайтах поповнюється щодня.
2 Якщо ви виявили схожий брелок на картинці, і він повністю збігається з вашим, значить, вам вдалося визначити модель сигналізації за наявною інформацією на сайті. На багатьох ресурсах можна задати певні параметри для пошуку, сортувати цікавить вас предмет по різних категоріях.
Наприклад, наявність світлодіода, ЖК дисплея, розташування кнопок.
3 Вивчіть ваш брелок. Якщо немає інтернету під рукою, огляньте з усіх боків сигналізатор. Часто виробники вказують модель та ідентифікаційний номер на корпусі брелока. У більшості випадків це дрібні букви, розташовані на боковині. Якщо дана інформація не зазначена, то ви можете визначити модель за конструктивними особливостями. Особливий і неповторний дизайн є відмінною рисою багатьох виробників. Великий розмір і гладке, мармурове покриття говорить про те, що дана модель сигналізації належить компанії Pharaon. Форма брелка, схожа з силуетом мангуста, вказує на виробника фірми Mangoose. Фірма Sirio Tank випускає моделі, схожі на башту танка, а компанія Cobra - брелки, відповідні роздути капюшону змії.
4 З'ясувати , якої моделі ваш брелок сигналізації, найлегше, використовуючи інтернет. Там можна дізнатися, які функції і режими є у вашій сигналізаційної системи і як їх включити. Запишіть знайдену інформацію, щоб більше не виникало таких проблем.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як визначити сигналізацію по брилку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: