filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в КС ставити гармати.
Як в КС ставити гармати.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:30 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Кожна людина індивідуальна у всьому, навіть в комп'ютерних іграх. З цієї причини деякі геймери прагнуть оптимізувати багато ігор, а зокрема Counter-Strike, під себе, під свій власний смак. Домогтися цього можна декількома способами, один з яких впровадження в CS нестандартних моделей зброї.

Інструкція

1 Якщо після заміни зброї у вас не запускається Counter-Strike і видається помилка, введіть в консолі команду MP_CONSISTENCY 0, яка заборонить надалі перевірку моделей, не вимагаючи від вас прописування кожен раз команди. Додайте її в конфігурацію, яка повинна знаходитися в папці cstrike \ config.cfg або cstrike_russian \ config.cfg. Після цього підготуйте (або скачайте, якщо ви цього не зробили) архів з моделями.
2 Розпакувавши скачаний архів, ви можете виявити в ньому такі файли - models, тобто файли з розширенням mdl, що відповідають за візуальне відображення зброї на моніторі. У кожного зброї повинно бути 3 файла моделей: модель зброї, яка знаходиться у гравця, супротивника, а також того, яке лежить на землі. Все це копіюйте в папку С: \ CStrike 1.6 \ cstrike \ models.
Також в архіві належні присутнім об'єкти sound, тобто файли з розширенням wav, відповідальні за звукові ефекти, що видаються зброєю при стрільбі, перезарядці і т.п. Такі файли скопіюйте в папку С: \ CStrike 1.6 \ cstrike \ sound \ weapons \.
3 Також в архіві будуть знаходиться sprites, тобто файли з розширенням spr або txt, відповідальні за картинку з меню покупки зброї. Дані файли скопіюйте в папку С: \ CStrike 1.6 \ cstrike \ sprites \. Не варто забувати, в Counter-Strike існують також і щити, які знаходяться в одному файлі зі зброєю в папці. Отже, підтримуючи формат mdl, скопіюйте їх у папку С: \ CStrike 1.6 \ cstrike \ models \ player. Згодом, щоб замінити зброя, яка знаходиться у вас в руках, замініть лише файли mdl, а всі інші типи файлів можете не чіпати.
4 Також при установці файлів будьте уважні і не переплутайте їх і місце їх розташування. Однак при інсталяції нової зброї може виникнути проблема, яка полягає в тому, що ви можете не знати, де на вашому комп'ютері встановлена ??гра. Для того щоб її знайти, натисніть правою кнопкою миші по значку гри і з виник віконця виберіть «Властивості». Далі в меню, натисніть на «Знайти об'єкт».


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в КС ставити гармати.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: