filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як швидко вивчити іспанську.
Як швидко вивчити іспанську.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:32 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Іспанська мова належить до групи індоєвропейський мов, а писемність його заснована на латинському алфавіті. На нього говорять у багатьох країнах світу, а в деяких американських штатах він навіть визнаний другою державною мовою після національного.

Вам знадобиться
- самовчитель з іспанської мови;
- іспано-російський словник;
- книги та фільми іспанською мовою.

Інструкція

1 Щоб якнайшвидше оволодіти іспанською мовою, поєднуйте заняття на мовних курсах з самостійним навчанням. Для останнього скачайте з інтернету або придбайте в книжковому магазині самовчитель і виконуйте щодня по одному уроку з нього. Ретельно робіть при цьому всі практичні вправи на граматику.
2 Запам'ятовуйте слова. Щодня складайте для себе список нових іспанських слів і вчіть їх протягом дня. Наступний день починайте з повторення вже вивчених. Щоб вам було простіше і цікавіше це робити, напишіть слова на стікери, які приклейте до предметів їх означником.
3 Вчіть потроху. Не намагайтеся запам'ятати величезну кількість інформації за один раз, інакше іспанський вам швидше набридне, ніж ви його вивчіть.
Просто кожен день дізнавайтеся щось нове.
4 Читайте літературу. Оволодівши азами алфавіту та граматики, починайте читати тексти на іспанській мові, час від часу збільшуючи кількість прочитаного матеріалу. При цьому не шукайте кожне слово в словнику, а намагайтеся вловити загальний зміст. Час від часу читайте вголос, щоб поліпшити свою вимову.
5 Дивіться фільми. Купіть в магазині або скачайте з інтернету відео на іспанській мові. Добре, якщо вони буде з субтитрами, тоді ви зможете запам'ятовувати цілі пропозиції.
6 Говоріть на іспанському. Вступите в яку-небудь інтернет-спільнота або клуб і листуйтеся з носіями мови, природно, на іспанському. А можна також познайомитися в соціальних мережах зі справжніми іспанцями і спілкуватися з ними через Skype. У цьому випадку ви не тільки закріпіть і поліпшите свої знання, але й підійміть рівень вимови.
7 Головне у вивченні будь-якої мови - щоденні заняття. Тоді ви зможете щодня отримувати нові відомості і не забудете старі уроки. Не кидайте навчання на половині і у вас все вийде.

Джерела

Клуб вивчають іспанську мову і культуру


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як швидко вивчити іспанську.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: