filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вийти з спору.
Як вийти з спору.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:33 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Вийти з спору означає зупинити дискусію, яка займає місце за рамками етики ведення конфлікту. Безболісний вихід із спору символізує гідність і повага опонентів один до одного.

Інструкція

1 Сперечатися має сенс з тими, хто не переходить на особистості, не намагається атакувати ваші «больові» точки, не перескакує з одного звинувачення на інше. Якщо хоча б один з цих принципів порушується, постарайтеся звернути увагу на слова опонента і нагадати про відповідальність за висловлені образи. У більшості випадків це робить «витверезний» вплив, і суперечка сходить на «ні».
2 Якщо опонент провокує вас на особисті образи, не піддавайтеся, а прагніть до завершення бесіди. Особливо коли відчуваєте, що ваше самовладання виходить з-під контролю. Це може спровокувати зсув конструктивного з'ясування стосунків до «базарної лайки». Завершіть діалог, сказавши, що не бажаєте вести бесіду в подібному тоні. На крайній випадок запропонуйте продовжити розмову, коли ви обидва заспокоїтеся і обдумаєте конкретні тези.
3 Якщо вина в суперечці дійсно лежить на вас, краще визнати її і перестати сперечатися. У цьому випадку продовжувати - означає сильно ризикувати власною репутацією. Однак щоб гідно припинити конфлікт, недостатньо просто зізнатися в неправоті: слід принести свої вибачення. Якщо у вас є вагомі підстави вважати, що винен опонент, запропонуйте йому визнати свою провину і припинити суперечку. При цьому апелюйте аргументами і не підвищуйте голосу. Ні в якому разі не злорадствуйте над його програшем, проявляйте повагу і дотримуйтесь елементарних етичних норм.
4 В сімейного життя спори виникають не менш часто, тому навчитеся знаходити компроміси. «Золота середина» - це не програш, це проблиск здорового глузду в емоційній сутичці близьких людей. Не бійтеся пропонувати компроміси і погоджуватися на них, адже вони практично завжди дозволяють встановити перемир'я і припинити суперечку, зберігши гідність обох сторін.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вийти з спору.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: