filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:02 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти корисну роботу.
Як знайти корисну роботу.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:44 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Під словом «робота» розуміється насамперед діяльність, яка дає людині засоби до існування. Іншими словами, за неї він отримує матеріальну винагороду. Тим не менше, люди готові в свій вільний час або безоплатно, або за чисто символічну плату брати участь також в суспільно-корисній роботі, спрямованій на допомогу нужденним, благоустрій дворів та вулиць, озеленення і т.д. Число таких добровольців напевно було б ще більшим, але вони часто не знають, де можуть знадобитися їх послуги.

Інструкція

1 Один з найпопулярніших видів суспільно-корисної роботи - благодійність. Вона включає в себе допомогу нужденним, соціально незахищеним групам населення: інвалідам, престарілим, бездомним. Словом, усім тим, хто з якоїсь причини опинився у важкій життєвій ситуації.
2 Добровольцям , бажаючим взяти посильну участь у надання такої допомоги, слід звернутися в найближчі благодійні організації або відділи соціальної допомоги. Можете навести довідки в найближчій церкві - священик напевно знає, хто з його пастви особливо потребує підтримки.
3 Також ви можете проявити ініціативу буквально за місцем проживання - в багатоквартирному будинку напевно живуть самотні пенсіонерки, інваліди або матері-одиначки, у яких кожен рубль на рахунку.
Надайте їм посильну допомогу. Вона зовсім не обов'язково повинна полягати в грошовому пожертвуванні - можна, наприклад, час від часу ходити в магазин за продуктами або в аптеку за ліками.
4 Чимало людей бажає взяти участь у благоустрої рідного міста. Їм варто зв'язатися з відповідними структурами місцевого муніципалітету, наприклад, тими, які відповідають за прибирання територій, озеленення. Робота напевно знайдеться. Крім того, можна, наприклад, за власною ініціативою розбити клумбу під вікнами будинку, посадити квіти.
5 Є люди, дуже люблять тварин, охочі допомогти бездоглядним собакам і кішкам. Якщо ви належите до цієї категорії, зв'яжіться з місцевими організаціями зоозахисників або з власниками притулків для тварин. Ну а якщо ви живете у великому місті, де є зоопарки, дізнайтеся у адміністрації, чи не потрібні помічники по догляду за тваринами. Як правило, такі пропозиції допомоги зустрічають з вдячністю.
6Не можна забувати і про виховання підростаючого покоління. Якщо ентузіаст-доброволець зможе, наприклад, вести заняття в якомусь шкільному гуртку або центрі культури і творчості, він принесе цим велику користь. Словом, суспільно-корисної роботи для небайдужих людей знайдеться багато, на будь-який смак і можливості. Було б бажання.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти корисну роботу.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: