filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 22:54 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як не застрягти взимку.
Як не застрягти взимку.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:34 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Застрягти в заметі взимку - звичайна справа. Навіть міські жителі можуть попастися в таку пастку, адже несподіваний снігопад може застати за кермом кого завгодно. Головне, що ви повинні робити, якщо відчуваєте, що машина забуксувала і не їде далі - постаратися зробити так, щоб не застрягти ще сильніше, і вибратися зі снігової пастки.

Вам знадобиться
- лопата;
- дошки або картон;
- сіль або пісок;
- трос .

Інструкція

1 Запам'ятайте, чого можна робити ні в якому разі. Якщо ви відчули, що машина пробуксовує, ні в якому разі не треба тиснути на газ до відмови. Це може призвести до зворотного результату - ви ще більше зав'язнете в снігу, і виправити ситуацію стане набагато складніше. Натисніть на педаль газу плавно, намагаючись зрушити автомобіль з місця. Якщо не виходить, на час залиште спроби.
2 Вийдіть з автомобіля і огляньте ту ділянку дороги, на якій застрягли колеса. Приберіть надлишки снігу під колеса настільки, наскільки це можливо. Після чого сідайте за кермо і спробуйте розгойдати його, натискаючи і відпускаючи зчеплення, паралельно злегка натискаючи на газ. Така розгойдування може допомогти зрушити автомобіль, а якщо снігу не так багато, ви легко виїдете з пастки завдяки вазі автомобіля.
3вдамося до допомоги сторонніх осіб.
Якщо ви застрягли в місті, не складе труднощів попросити про допомогу перехожих. На засніженій трасі також є шанси знайти помічників. Вийдіть на дорогу і спробуйте зупинити проїжджаючі автомобілі. Завжди знайдуться люди, небайдужі до вашої проблеми і готові прийти до вас на виручку. Попросіть їх допомогти виштовхати автомобіль. Крім того, можна спробувати витягнути машину зі снігу за допомогою троса.
4 Чи не зневіряйтеся, якщо навколо ні душі, а вибратися так і не вийшло. Є ще народні способи. Спробуйте підкласти під колесо, що буксує небудь предмет. Це може бути що завгодно, що є під рукою. Але найкраще підійде дошка або шматок фанери. Через брак цього можна підкласти шматок тканини або килимок. Головне, щоб колесо не линула по снігу. Звичайно, таким чином навряд чи вийде вибратися з великого замету. Але це безперечно допоможе вам не застрягти ще сильніше, так що спробувати варто.
5 Будьте завбачливі. Не чекайте, поки застрягнете, підготуйтеся до такої ситуації завчасно. Покладіть в багажник машини пакет із сіллю або піском. Не даремно адже сіль сиплють на міські дороги - вона роз'їдає кригу. А це може вам допомогти в складній ситуації. Також возите взимку в багажнику невелику лопату. Головне - будьте акуратні на дорогах, їздите тільки по перевірених дільниць і по можливості не виїжджайте з дому в сильний снігопад, що точно позбавить вас від застрявання в заметі.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як не застрягти взимку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: