filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відновити вкладки в Опері.
Як відновити вкладки в Опері.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:34 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Необхідність відновити всі відкриті у вкладках сторінки може виникнути після нештатного завершення роботи Opera, наприклад, в результаті раптового відключення живлення комп'ютера або збою в роботі самого браузера. Спосіб відновлення загубленого залежить від налаштувань браузера, а також від того, що встигло відбутися після цієї неприємності.

Інструкція

1 При черговому запуску після неправильного завершення роботи браузер покаже діалогове вікно, в якому запропонує вам на вибір чотири варіанти відновлення роботи - поставте відмітку напроти пункту «Продовжити з місця роз'єднання» і натисніть кнопку «Запуск ».
2 Якщо скористатися варіантом, описаним в попередньому кроці, чомусь не вдалося, і браузер вже запущений, спробуйте «вручну» врятувати інформацію про відкриті в попередньому сеансі вкладках. Вона зберігається в тимчасовому файлі з назвою autosave.win.bak. Щоб до нього дістатися, вам буде потрібен менеджер файлів - «Провідник». Запустіть його натисканням сполучення клавіш Win + E. Потім розкрийте меню Opera і в розділі «Довідка» виберіть пункт «Про програму». Браузер створить нову сторінку з інформацією, в якій зазначено і розміщення його робочих файлів.
3 В розділі «Шляхи» сторінки «Про програму» знайдіть рядок «Збережений сеанс» і скопіюйте міститься в ній адресу файлу. Виглядати він може, наприклад, так: D: \ Users \ Banana \ AppData \ Roaming \ Opera \ Opera \ sessions \ autopera.win.
4 Перемкнетеся у вікно «Провідника» і клікніть адресний рядок у вільному від тексту місці, щоб отримати можливість редагувати її вміст. Вставте скопійований адресу і приберіть з нього назву файлу (autopera.win), залишивши тільки шлях до папки. Натисніть Enter, і файл-менеджер відобразить об'єкти цієї папки.
5 Видаліть файл autosave.win, а з назви autosave.win.bak приберіть останні чотири знаки (. bak). Після цього закрийте і знову відкрийте Opera. Імовірність того, що присутні в попередньому сеансі веб вкладки будуть відновлені в результаті цих маніпуляцій, вельми велика.
6 Вкладки можуть виявитися недоступними і через вимкнути відображення панелі, на якій вони розміщуються. Ця проблема дуже просто вирішується через меню Opera. Оскільки кнопка виклику цього меню в такій ситуації теж не відображається, розкрийте його натисканням клавіші Alt. Потім перейдіть в розділ «Панелі інструментів» та поставте відмітку напроти пункту «Панель вкладок».В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як відновити вкладки в Опері.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: