filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе в перші дні в армії.
Як вести себе в перші дні в армії.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:35 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Юнак, який збирається служити в армії Росії, повинен морально і фізично підготуватися до цього етапу свого життя. Обов'язково потрібно поговорити про службу зі знайомими і друзями, які вже повернулися додому. Звичайно, є свої особливості для кожного роду військ, але основні правила поведінки новобранця в армії незмінні.

Інструкція

1 Не намагайтеся виділятися і вибиватися в лідери призовників і новобранців. Краще тримайтеся в колективі однодумців. Не потрібно розбиватися на дрібні групки. Допомагайте один одному. Так ваш заклик зможе протистояти старослуживих.
2 Забирайтеся в казармі і зберігайте там чистоту. Цілий рік ви будете перебувати в цьому місці і не потрібно ставитися до нього з огидою. Але добровільно займатися прибиранням туалету не можна - це доля тих, що провинилися.
3 Виконуйте всі накази і доручення старших за званням, робіть це чітко і правильно. Не потрібно викликати гнів начальства і неприємності на свою голову.
4 Якщо вас кривдять старослужащие, можна дзвонити за «гарячим» цілодобовим телефоном у військову прокуратуру. В армії активно борються з проявами дідівщини і не залишать ваш дзвінок без уваги.
5 Чи не скаржтеся на керівництво частини в листах до батьків або друзів. Послання перевіряють, тому стежте, щоб тексти не містили нічого, що могло б вам пошкодити.
6 Будьте привітні і заводите більше друзів. Одиначкам в армії доводиться дуже важко.
7 Чи не виконуйте доручення «дідів», які принижують вас і вашу гідність. Це можуть бути прохання попрати шкарпетки, почистити чоботи і тому подібні накази. Ви не зобов'язані цього робити.
8 Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом і гігієною. За неохайний вигляд ви будете отримувати наряди поза чергою, а це завжди неприємно. Від чистоти тіла залежить і стан вашого здоров'я, особливо ретельно потрібно стежити за ногами. Саме вони страждають в армії більше всього.
9 Вчіться правильно намотувати онучі, щоб не стирати ступні в кров.

10
Вивчіть статут і строго дотримуйтеся його, виконання його правил завжди допоможе в будь-яких ситуаціях, що виникають в армії. Зверніться до командира, якщо у вас виникла серйозна проблема.

Джерела

Правильна поведінка в армії - запорука спокійної служби


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вести себе в перші дні в армії.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: