filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як самому зробити складаний стіл.
Як самому зробити складаний стіл.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:36 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Складаний стіл в господарстві - дуже зручна річ. Його можна взяти з собою на природу, тимчасово прибрати за шафу або за диван і дістати в разі потреби. Зробити складаний стіл самостійно можна за вихідні, для цього необов'язково володіти спеціальними навичками столяра.

Вам знадобиться
- фанера або ДСП для стільниці;
- брус 40х20 мм;
- кріплення;
- лобзик;
- дриль;
- рулетка.

Інструкція

1 На аркуші фанери або ДСП вначертіте дві однакові деталі стільниці. Розмір однієї деталі повинен бути приблизно 340х500 мм, два кути по одній з довгих сторін закруглите, щоб стіл виглядав акуратно. Накресливши контури деталей і, переконавшись в тому, що всі сторони паралельні і кути рівні 90?, Випиляєте їх лобзиком.
2 Якщо ви робите стільницю з ДСП, обов'язково обробіть краю. Для цього купите кромочную стрічку підходящої ширини і приклейте її по торцях, нагрів праскою або завдавши клей «Рідкі цвяхи».
3 З бруса 20х40 мм зробіть чотири ніжки. Кожна з них повинна бути наступних розмірів: загальна довжина 687 мм, один з країв закруглений, а другий зрізаний під кутом 45? (По широкій стороні бруса 40 мм). У заокругленій кінці зробіть наскрізний отвір під болт, на відстані 20 мм від краю, діаметром 6 мм.
4 Щоб капелюшок болта села щільно, додатково зробіть поглиблення на 4-5 мм діаметром 12 мм. Посадка повинна бути дзеркальна, щоб на кожній ніжці болт входив із зовнішньої сторони столу. На відстані 373 мм від закругленого краю по центру ніжки зробіть ще один отвір.
5 Виготовте чотири поперечини з цього ж бруса. Довжина однієї поперечини 500 мм. По широкій стороні на одному з країв плавно зріжте обидва кута так, щоб вийшла півколо (в центрі на відстані 20 мм від краю також просвердлите отвір), а на іншому краю - тільки один кут.
6 Щоб ніжки столу не роз'їжджалися, зробіть перекладини з бруса. Довжина перекладин 380 мм, вам знадобиться дві штуки.
7 Зберіть стіл. Закріпіть перекладини на половинках стільниці так, щоб вони були симетричні. Перекладини йдуть паралельно довгим сторонам столу (тобто коротких сторонах двох половинок), попарно з кожної сторони. Відстань між двома сусідніми перекладинами - 40 мм (необхідно, щоб дві ніжки вільно містилися між ними).
8 При допомогою болтів зберіть попарно ніжки і закріпіть їх на поперечинах. З'єднайте ніжки між собою і перевірте працездатність саморобного доладного столу.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як самому зробити складаний стіл.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: