filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:36 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вимкнути переадресацію.
Як вимкнути переадресацію.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:37 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
«Переадресація» - це послуга, завдяки якій абонент не пропустить важливий дзвінок або sms навіть у ситуації, коли його телефон знаходиться поза дії мережі. Для відмови від даної послуги передбачено спеціальні номери.

Інструкція

1
Оператор зв'язку «Білайн» пропонує абонентам кілька номерів для відключення переадресації. Кожен з них призначається для окремого виду послуги. Ось приклад: для деактивації послуги, яка працює, якщо ваш телефон зайнятий, відправте Ussd-запит ** 67 * номер телефону #. Щоб відразу відмовитися від декількох видів переадресації, скористайтеся командою # # 002 #.
2 Якщо ви є клієнтом компанії «Мегафон», відключити непотрібну більше послугу зможете двома способами: зверненням до оператора або самостійно. Щоб відмовитися від переадресації за допомогою абонентської служби компанії, зателефонуйте за номером 0500 (дзвінок безкоштовний). Зверніть увагу: здійснювати дзвінки можна не тільки з мобільного телефону, але також і з міського (наберіть номер 5077777).
До речі, дані номери універсальні, оскільки вони дозволяють не тільки деактивувати послугу, але й знову підключити її.
3 Для відключення окремого виду послуги «Переадресація» скористайтеся командою # # (код переадресації) # (наберіть її на клавіатурі, натисніть кнопку виклику). Повна відмова можна провести з допомогою USSD-номера # # 002 #. Код потрібної вам послуги легко дізнатись на офіційному сайті копанні. До речі, пам'ятайте про те, що процедура деактивації - платна, за неї оператор зніме з вашого балансу суму відповідно до встановлених розцінками підключеного тарифного плану.
4 Абоненти МТС можуть відмовитися від використання послуги «Переадресація» через спеціальні системи самообслуговування, а саме: «Інтернет-Помічник», «Мобільний Помічник» або «Смс-Помічник». Крім того, користувачі завжди можуть зателефонувати за безкоштовним номером контактного центру 8-800-333-0890. Управління послугою доступно і через USSD-номер # # 002 # (завдяки йому ви зможете відключити всі встановлені види переадресації).В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як вимкнути переадресацію.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: