filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 20.10.2018, 09:37 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати візерунок "коса".
Як в'язати візерунок "коса".
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:38 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Скільки красивих в'язаних речей прикрашено «косами», які мають велику кількість варіантів, відмінних за своїм зовнішнім виглядом. Однак в їх основі лежить один і той же принцип, засвоївши який можна вив'язати найрізноманітніші візерунки.

Вам знадобиться
- спиці;
- додаткові спиці;
- пряжа.

Інструкція

1 При виборі моделі по журналу не варто сліпо довіряти інструкції, так як у кожної в'язальниці своя вироблена щільність в'язання, та й тип плетіння ниток може дати похибка. Тому перш ніж приступати до основного виробу, обов'язково зв'яжіть невеликий зразок, за яким можна буде вести подальші розрахунки.
2 Наберіть на спиці 20 петель, зніміть першу кромочную петлю і пров'яжіть за схемою: * 4 петлі виворітні, 10 петель лицьові, 5 петель виворітні *. Другий і подальші ряди завжди в'яжіть по малюнку. Повторіть схему протягом 10 рядів, після чого знадобиться додаткова спиця, тому що в цьому ряду необхідно буде зробити перекручення «коси».
3 Зніміть кромочную петлю, пров'яжіть 4 петлі виворітні, потім 5 петель зніміть на додаткову спицю за роботою, пров'яжіть 5 наступних лицьових. Потім прямо з додатковою спиці пров'яжіть залишені за роботою 5 лицьових петель і завершіть ряд виворітними в кількості 5 штук.
Наступні всі ряди знову в'яжіть по малюнку. Повторюйте перекручення через кожні 10 рядів.
4 « Косу »можна виконати і трохи інакше, а саме з перемичкою посередині. Для цього наберіть 21 петлю, зніміть кромочную і в'яжіть за схемою: * 4 петлі виворітні, 11 петель лицьові, 5 петель виворітних *. Другий і наступні парні ряди в'яжіть по малюнку. Повторіть схему протягом 10 рядів.
5 Далі зробіть перекручення коси і перемичку. Для цього зніміть кромочную петлю, пров'яжіть 4 петлі виворітні, потім 5 петель зніміть на додаткову спицю за роботою, тепер зніміть 1 петлю на додаткову спицю перед роботою. Пров'яжіть 5 наступних лицьових, потім 1 зняту перед роботою петлю (вона і дасть перемичку) і 5 лицьових, які зняті на спиці за роботою. Завершіть ряд 5 виворітними. Повторюйте перекручення коси з перемичкою через кожні 10 рядів.
6 В результаті вийде косичка товщиною в 10 петель і довжиною в 10 рядів. Після того як принцип «плетіння кіс» освоєний, можете самі регулювати її довжину і товщину, залежно від власних уподобань, фактури пряжі та обраної моделі.

Корисні поради
Не розпускайте і не викидайте зразок, так як він може знадобитися для розрахунків при в'язанні з пряжі такий же фактури.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати візерунок "коса".
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: