filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:04 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати малюнок по схемі спицями.
Як в'язати малюнок по схемі спицями.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:39 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
В'язання здавна вважалося одним з найбільш захоплюючих занять і цікавих способів скоротати довгий зимовий вечір. Особливою популярністю користується в'язання на спицях, які дозволяють створити не тільки ексклюзивну річ, а й розвинути моторику рук.

Інструкція

1 Освоюючи в'язання на спицях, початківці умільці стикаються з першою проблемою - як набрати ряд основних петель, без якого неможливо продовжити в'язання. В'язання будь-якого виробу завжди розпочинається з набору петель початкового ряду за допомогою двох з'єднаних між собою спиць. Відміряйте нитка в три рази більше ширини передбачуваного вироби і помістіть її на вказівному пальці лівої, якщо ви правша, або правою, якщо - лівша, рук. При цьому нитка, що йде від клубка, повинна знаходитися між середнім і вказівним пальцями. А її кінець з боку долоні обмотайте навколо великого пальця.
2 Тримайте нитки в долоні, вказівний і великий пальці відведіть в сторони один від одного.
У праву (ліву) руку беріть дві спиці і введіть під петлю великого пальця знизу вгору. Далі захопіть нитку на вказівному пальці і проробіть її через петлю великого пальця, яку потім скиньте з нього, а накинуту нитка підтягніть спицями. Так, у вас повинна вийти перша основна петля. Після продовжуйте набір петель: помістіть спиці спочатку під петлю на великому пальці, потім захопіть нитку на вказівному і простягніть її через нитку на великому пальці. При цьому не забувайте рівномірно натягувати нитку на спицях.
3 Також кінець нитки залишайте завжди вільним до 15 см, щоб потім можна було б вплести його в полотно. Якщо ж деталь повинна буде зшивати, то зробіть «хвіст» набагато довший. Для створення більш тонких по якості виробів використовують набір основних петель в одну нитку. Візьміть одну спицю в праву (ліву) руку і вказівним пальцем протилежно руки накидають петлю на спицю, тим самим набираючи необхідне їх число. Таким чином, маючи ряд основних петель, далі ви з легкістю можете в'язати абсолютно будь-який візерунок.В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як в'язати малюнок по схемі спицями.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: