filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:38 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як робити гроші на Яндексі.
Як робити гроші на Яндексі.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:40 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Існує безліч способів, що дозволяють заробити з пошуковою системою Яндекс, однак найбільш простим і доступним з них є робота з системою Яндекс.Директ. Вона зажадає від вас мінімальних витрат і знань, при цьому вам зовсім не обов'язково мати свій власний сайт.

Інструкція

1 Перш за все, зареєструйтеся в який-небудь партнерській програмі, щоб отримати рекламне посилання (для співпраці з Яндекс.Директ вам відмінно підійде програма з продажу якогось товару, нехай навіть в одиничному кількості ). Також не забудьте про те, що для оплати рекламних компаній на Яндекс.Директі вам знадобляться Яндекс.Деньги - внутрішня валюта даної пошукової системи, тому заведіть собі на Яндексі електронний гаманець і покладіть на нього близько 300 рублів (дана сума є мінімальною, вона потрібна щоб ви змогли сплатити рекламні компанії).
2 Однак , так як не всі партнерські програми виплачують винагороди даним типом електронних грошей, заведіть собі електронний гаманець і в досить популярною системі WebMoney. При цьому в подальшому ви зможете конвертувати електронні гроші однієї платіжної системи в іншу.
Потім, після реєстрації і авторизації користувача, на сервісі Яндекс.Директ створіть свою рекламну компанію. Для цього у відповідному полі вкажіть її назву або виберіть вже наявне. Також вкажіть дату початку і закінчення рекламної компанії, налаштуйте повідомлення по електронній пошті або SMS-повідомленнями (так система зможе вас повідомляти про стан вашого бюджету на Яндекс.Директ або ж про місце, на якому знаходиться ваше оголошення).
3 Далі налаштуйте інші основні параметри розміщення, відзначаючи «галочками» цікавлять вас поля. Пам'ятайте, що ваш заробіток безпосередньо залежить від того, наскільки коректно і лаконічно складено ваше оголошення. Тому краще створіть декілька конкретизованих. Придумайте заголовок, який буде максимально точно відповідати на запит користувача в пошуковій системі. А сам текст складіть таким чином, щоб він був унікальним і відрізнявся від інших, не зливаючись з ними. Після цього відправте оголошення на модерацію, попередньо підібравши до них ключові слова і вставивши в них свою партнерську посилання.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як робити гроші на Яндексі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: