filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Субота, 22.09.2018, 16:03 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися в Європі.
Як поводитися в Європі.
oleshkoДата: Четвер, 21.03.2013, 15:45 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
В Європу вирушають відпочивати чимало людей. Хтось з бажання помандрувати і оглянути визначні пам'ятки, хтось хоче подивитися, як живуть люди в різних країнах, а хтось - просто добре відпочити і розважитися. У будь-якому випадку, при подібній поїздці ви потрапляєте в інший світ, до людей, про традиції та звичаї яких майже нічого не знаєте. А оскільки вам неодмінно доведеться з ними спілкуватися, не зайвим буде знати, як слід поводитися.

Інструкція

1 Вирішивши для себе, в які країни ви поїдете, не полінуйтеся небудь про них почитати. Опис історії, пам'яток, цікавих природних об'єктів, а також звичаїв і вдач людей ви легко знайдете в газетних і журнальних статтях, численних книгах, а також в інтернеті. Там же зустрінете і чимало відгуків людей, що побували в тій або іншій країні і описують конкретні ситуації, в яких їм довелося побувати. Ця інформація для вашої подорожі вам може дуже стати в нагоді.
2 Чи не полінуйтеся вивчити декілька загальновживаних слів на тих мовах, з якими вам доведеться зіткнутися у своїй подорожі. Такі слова, як «здрастуйте», «дякую», «будь ласка» і т.п. розташують до вас людей, ви справите враження ввічливого і допитливої ??людини. Щоб ви могли відчувати себе комфортніше і впевненіше, захопіть з собою невеликі розмовники. Тільки коли будете спілкуватися з вашими співрозмовниками, не тримайте своє обличчя напруженим і не забувайте посміхатися.
3В Водночас, краще не показувати свої емоції на людях. Це допустимо, наприклад, в Італії. Але в більшості європейських країн живуть стримані й приховані для незнайомців люди. І ваші емоції можуть бути сприйняті, як поганий тон. Тим більше, в спілкуванні не здумайте дозволити собі якісь шпильки, сарказм і двозначності. Це взагалі може призвести не тільки до припинення спілкування, але і більш великим неприємностям.
4 Намагайтеся бути ввічливими. Це у великій пошані в європейських країнах. Вітайтеся з касирами, офіціантами, водіями в автобусах, з людьми в ліфті. Якщо допустили незручність, вибачайтесь. Притримуйте двері для людини, яка йде слідом за вами, поступайтеся місце в транспорті тому, хто цього потребує.
Всі ці правила етикету існують і в Росії, але в Європі їх прийнято ще й виконувати.
5 При спілкуванні намагайтеся уникати розмов про вік, політиці та релігії, а також краще не говорити про футбольних пристрастях, особливо якщо ваші з співрозмовником смаки надто відрізняються.
6 Майже у всіх європейських країнах до людини звертаються на «ви». Спочатку вимовляють загальновживане слово «пан» або «пані», «гер» або «фрау», «сер» або «леді» і т.п., потім йде прізвище. Часто називають і титул людини, якщо ви його знаєте, наприклад, «професор», «доктор» і т.д. Також прийняті рукостискання - це обов'язковий елемент взаємовідносин.
7 Майте на увазі, що на ваше питання «Як поживаєте?», в Іспанії, Франції або Італії вам дадуть відповідь, як правило, «добре» або «відмінно». А ось в Німеччині почнуть докладно перераховувати всі проблеми з роботою, здоров'ям, дітьми і т.д. Так що формально, якщо ви не дуже хочете почути докладний звіт, краще це питання не задавати.
8 В більшості країн Європи гарним тоном є пунктуальність. Якщо ви домовилися про зустріч, значить, повинні прийти, причому вчасно. У разі, якщо з якоїсь причини цього зробити не зможете, попередьте заздалегідь і обов'язково вибачтеся.
9 Пам'ятайте , що ви перебуваєте в чужій країні в гостях, а пристойні гості не поводяться шумно і по-хамськи і ставляться з повагою до приймаючої сторони. У більшості європейських держав вас можуть оштрафувати за кинутий повз урну сміття або за перехід дороги в недозволеному місці. Заборонено палити в місцях скупчення людей. Якщо ви любите фотографувати, то майте на увазі, що не слід знімати військові об'єкти і поліцейських, а наводити камеру на місцевого жителя можна тільки з його згоди.

10
І , нарешті, ви повинні знати, що всі великі міста, вокзали і торговельні центри, в тому числі і в Європі, привертають шахраїв і злодіїв. Тому намагайтеся зберігати свої гроші та документи так, щоб вони не стали легкою здобиччю нечистих на руку людей. І краще не відвідуйте сумнівні райони міст і не ходите невідомо де у вечірній час. І тоді ніщо не затьмарить ваші враження про Європу.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як поводитися в Європі.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: