filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:39 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти бічну панель.
Як знайти бічну панель.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:40 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
В останніх версіях операційних систем сімейства Windows, а саме в Windows Vista і Windows Seven, з'явилася бічна панель. Вона дозволяє розширити функціональність програмного забезпечення в цілому. На неї додаються віджети і гаджети.

Вам знадобиться
Операційна система Windows Vista .

Інструкція

1 Спочатку бічна панель - це нововведення системи Windows Vista, в наступних версіях систем чітких меж цього виду панелі вже не існувало, оскільки віджети можна було розміщувати в будь-якому вільному місці. Бічну панель досить швидко знайти на робочому столі вашого комп'ютера: вертикальна прямокутна область, усередині якої розташовуються корисні доповнення (календар, годинник, прогноз погоди і т.д.).
2 Використовуючи різні доповнення, ви можете збільшити функціонал цієї панелі. Наприклад, в правій колонці можуть знаходитися заголовки свіжих новин, одержуваних з інтернету, а також прогноз погоди на кілька днів. Так дана панель стане для вас невеликим інформаційним каналом.
3 Якщо даного додатка на робочому столі немає, отже, його ще не запускали. Тому відкрийте меню «Пуск», клацніть по розділу «Всі програми», перейдіть до списку «Стандартні» і виберіть пункт «Бічна панель Windows». Для постійного її відображення, перейдіть до її налаштувань через контекстне меню, поставте відмітку навпроти потрібної опції.
4 До жаль, не всі повноекранні додатки вміють коректно працювати з цією панеллю, деякі просто її перекривають. Щоб цього не відбувалося, необхідно активувати опцію блокування закриття. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть до аплету «Панель управління». У вікні, виберіть «Оформлення та персоналізація», а потім «Властивості бічної панелі Windows». Поставте відмітку напроти пункту «Бокова панель завжди поверх інших вікон».
5 Після внесення цих змін приступите до додавання корисних доповнень на бічну панель. Це можна зробити як через програмні засоби самої панелі, так і через інтернет-сторінки деяких сервісів.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як знайти бічну панель.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: