filmline.in.ua
Наприклад: Координати "Скайфолл"
Неділя, 21.10.2018, 00:40 Реєстрація Карта сайту RSS стрічка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати грача.
Як намалювати грача.
oleshkoДата: Четвер, 28.03.2013, 11:41 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Адміністратор
Повідомлень: 294
Репутація: 32767
Статус: Offline
Для того щоб зобразити грача, необхідно розуміти, які характерні особливості будови тіла і оперення відрізняють представників роду воронів від решти птахів, і відобразити ці деталі в малюнку.

Інструкція

1 Почніть малюнок з побудови двох допоміжних овалів, відповідних голові та тулубу птиці. Зверніть увагу, що довжина тіла птаха приблизно в 3 рази перевищує розмір голови. Якщо ви хочете зобразити грача, сидячи не гілці, розташуєте овали один під одним, якщо ж птах ходить по землі і шукає корм, обидві допоміжні деталі повинні знаходитися на лінії практично паралельній землі. Майте на увазі, що розмір дорослої особини досить великий, довжина тіла досягає 45 см, але все ж грач поступається своєму найближчому родичеві ворону.
2 З'єднайте плавними лініями обидва овалу. Намалюйте ущільнення в тому місці, де голова з'єднується з тулубом в районі спини. Якщо голова птаха піднята, окресліть міцну грудну клітку.
3 прорісі голову. Виділіть надбрів'я птиці, на ньому ростуть м'які невеликі пір'ячко. У передній частині голови зобразите потужний дзьоб птаха, його кінчик спрямований вниз.
Його довжина порівнянна з розміром голови грача. На дзьобі відсутні пір'я. Відступите від підстави верхній частині дзьоба приблизно третина його довжини і намалюйте ніздрі. Поруч з основою намалюйте круглі очі, вони невеликі, трохи більше отвору ніздрі.
4 Намалюйте крила птаха. Довжина махового пір'я не дуже велика, в складеному стані вони злегка виходять за тулуб птаха. Напрямок крила співпадає з лінією хвоста.
5 Зобразіть хвіст грача. Довжина хвостового пір'я цієї птиці складає приблизно 2/3 розміру тулуба. Бічні пір'я хвоста дещо коротший центральних.
6 Виділіть нижню третину допоміжного овалу, відповідного тулубу, з цієї точки почніть малювати ноги грача. Верхня частина покрита невеликими пір'їнками, їх структура схожа з тими, що покривають живіт птиці. Самі лапи позбавлені оперення і закінчуються міцними кігтями, три пальці направлені вперед, один - назад.
7 Приступайте до фарбування малюнка. Оперення дорослої особини чорне, має фіолетовий відлив. Дзьоб грача, на відміну від дзьоба ворона, не чорний, а сірий або світло-горіховий. Очі у птаха чорні.


В мене все класно, а в вас?
 
Форум » Користувацький розділ » Як зробити... » Як намалювати грача.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: